Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo pjesma SON of Man

http://www.youtube.com/watch?v=t4Kcq-fV_TU
The Lion King – Simba – Two Worlds & Son Of Man

Ima dosta toga ovdje kako rasteš i postaješ snažniji a ne slabiji, podigni glavu i gledaj pravo,

http://www.youtube.com/watch?v=uO_vFuzPJvc

My heart will go on

I belive I can fly

Sada je prilika za učenje i slušanje, jer već cijeli mjesec dana pada tržište, sada se pravi razlika…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nanesena je velika šteta hrvatskom burzovnom indexu neopreznim izjavama.

Ljubo Jurčić
Ako radnik na svoju plaću od 2000 kuna plaća porez, mora i onaj koji zarađuje milijune na burzi. HDZ stvara sliku da se može živjeti bez rada

Željko Rohatinski
Dionice na burzi su precijenjene, mogao bi se ispuhati burzovni balon

Stipe Mesić
Tutnjava krize na financijskim tržištima približava se i Hrvatskoj, moramo biti oprezni

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Naslovnica večernjeg sutra[smiley16][smiley16][smiley16] Počinje opća histerija….

A kaj već nije opća histerija ?

i nisu pale 15 % u 30 dana .

imam 8 najboljih dionica i sve su preko 20 % a neke 25 % u minusu .

A jedino se drži LEDO !!!!

@perodegenerik

ti se pojavis samo kad treba nesto negativno nadrobit, omiljena tema prije je bila TNSA sad je crobex.
no dobro..

nego, kazes fondovi nemaju casha?
ne znam jesi li prespavao listopad, nije jos vrijeme za medvjedji zimski san, ali u 10.mj je u fondove ulupano 2mlrd kuna!
dakle, bili su zakrceni kupovinom udjela!toliko o tome da nemaju casha.

da su htjeli braniti cijene, mogli su to napraviti s pol snage, postaviti bidove od kojih soma komada, pa da vidis kako bi cijene isle gore i skidalo bi se po asku!nisu..lovili su nize i nize.
naravno, ne mislim da fondovi djeluju kartelski, ali neki presutni dogovori ocito postoje.

kolega RealBear je spominjao da ce vidjeti u 11.mj jel lova otisla s burze i vratila se u carape, ili je ostala na burzi i fondovima, nije nista to spominjao,ali vidim da je dosta ublazio prokorekcijsku retoriku.sto znaci da su stvari pozitivnije nego se nadao.dakle, love ima.

do kad ce ovo trajati, ne znam..
mozda zauvijek, a mozda se igra otme kontroli ,pa se cijelo trziste slomi, ali ovo nije izazavnao fundamentima, nego cistom psihologijom.sta ako SDP dodje i uvede taj PKD.uvest ce ga 2009. a HDZ 2010. osobno, ako mogu birati, odabrat cu 2010. ali da je znacajno mozda i nije.
pa mi nisu jasni oni koji prodaju po 20% nizoj cijeni danas, e da za godinu dvije ne bi plaćali 10% poreza od zarade!!!.
suludo..

ili da budem precizniji..
ATGR valja prije 2 tjedna za 935kn, a danas ne vrijedi ni 835kn, pa je se rijesavaju..

sto reci..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

http://dnevnik.hr/naslovnica/izbori2007/index.php
Mala anketa

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

19.11.2007 22:53

POVRATAK U petodnevnoj završnici izborne promidžbe sudjeluju svi igrači
Sanader od utorka ponovno u kampanji
Autor MLADENKA ŠARIĆ

Dok je šef HDZ-a Ivo Sanader bio s majkom i obitelji u Splitu, stranka nije spavala
Foto: Dino Stanin

Nakon nekoliko dana žalovanja zbog očeve smrti, predsjednik HDZ-a Ivo Sanader vraća se izbornim aktivnostima. U samu završnicu kampanje kreće obilaskom III. izborne jedinice, koja pokriva Zagorje, Međimurje i Varaždinsku županiju.

Koncert na Trgu
Glavni će se skup održati u Varaždinu, a s obzirom na to da se u toj jedinici s HDZ-ovim operativcem Ivanom Jarnjakom “tuku” moćni narodnjak Radimir Čačić i SDP-ov premijerski kandidat Ljubo Jurčić, ne treba sumnjati da će Sanader iskoristiti prigodu da birače upozori na njihove propuste.

Srijeda je, pak, rezervirana za IV. izbornu jedinici i središnji skup u Osijeku, dok se u četvrtak, petog dana od očeva pokopa, vraća u rodni Split. U Splitu će Sanader održati središnji skup za X. izbornu jedinicu, u kojoj je i on kandidat. Završni HDZ-ov skup, na kojemu će se Sanader obratiti biračima, bit će u petak, na zagrebačkom Trgu bana Jelačića. Osim političkih govora, HDZ će publici pokloniti i koncert Prljavog kazališta.

No, dok je šef stranke bio s majkom i obitelji u Splitu, stranka nije spavala. Skupovi su održavani prema planu, iako bez njega. Na televiziji su se zavrtjeli novi spotovi, a zadnja serija s tzv. običnim ljudima slijedi danas.

Skrivaju Jurčića
Na web stranicu HDZ-a postavili su program SDP-a kako bi, objasnio je Gordan Jandroković, građani vidjeli koliko je prazan, za razliku od HDZ-ova programa u kojemu su navedene mnoge konkretne mjere koje kane provesti u sljedećem mandatu.

No, problem im je predstavljalo to što se veći dio dana SDP-ov program nije mogao otvoriti. Kako god bilo, Jandroković ističe da se cijela SDP-ova kampanja svela na uklanjanje dva posto zastupnika iz Sabora, onih koji se biraju u dijaspori.

– Izbori će biti odlučeni u Hrvatskoj. Tako je bilo i bit će i ubuduće – kaže Jandroković, skrećući pozornost na to da je SDP-ov premijerski kandidat Ljubo Jurčić “izbrisan iz kampanje SDP-a”.

– Nema ga na plakatima, ne može ga se čuti na televiziji ni na skupovima. SDP očito misli da čovjek koji bi kao predstavnike njihove stranke trebao voditi državu nije dovoljno dobar da objašnjava SDP-ov program – kazao je Jandroković.


http://dnevnik….ection_id=10098 Mala anketa

Link je neispravan.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Naslovnica večernjeg sutra[smiley16][smiley16][smiley16] Počinje opća histerija….

Vidjet ćemo. Svaki normalan ulagač do danas je već odigrao poteze koje je namjeravao , pa čak i posljednji paničari. Sumnjam da će novinarsko lupetanje i histeriziranje nešto drastično promijeniti na gore. Građani koji su odlučili držati dionice duže vrijeme, pa i godinama, to će i napraviti, oni ne reagiraju drastično kao mi prodajom dijela portfelja i ponovnom kupnjom, a za tako nešto sad je uostalom već prekasno jer je velik broj dionica već otišao na -30-40%. Skoro pa smo se vratili na stanje cijena s početka godine, što je apsurdna i tragikomična situacija jer ispada da smo pred ratnim stanjem, a ne pred ulaskom u EU.
Stoga, sad kad svi očekuju nastavak pada, ja dajem izdvojeno mišljenje – ovaj tjedan očekujem oporavak, neovisno o burzama u okruženju i plaćenim novinarima, a ove paljenje vatre pod burzom moglo bi se SDP-u ubrzo gadno obiti o glavu za par dana kad građani izađu na birališta.

Ignore: KressoM, delux

avax10
i ja sam na temi “zaokret” napisao da vjerujem da će se najdalje u roku 2-3 dana okrenuti smjer, za što imam više razloga vjerovati.


davids: ” Naslovnica večernjeg sutra[smiley16][smiley16][smiley16] Počinje opća histerija…. ” Vidjet ćemo. Svaki normalan ulagač do danas je već odigrao poteze koje je namjeravao , pa čak i posljednji paničari. Sumnjam da će novinarsko lupetanje i histeriziranje nešto drastično promijeniti na gore. Građani koji su odlučili držati dionice duže vrijeme, pa i godinama, to će i napraviti, oni ne reagiraju drastično kao mi prodajom dijela portfelja i ponovnom kupnjom, a za tako nešto sad je uostalom već prekasno jer je velik broj dionica već otišao na -30-40%. Skoro pa smo se vratili na stanje cijena s početka godine, što je apsurdna i tragikomična situacija jer ispada da smo pred ratnim stanjem, a ne pred ulaskom u EU. Stoga, sad kad svi očekuju nastavak pada, ja dajem izdvojeno mišljenje – ovaj tjedan očekujem oporavak, neovisno o burzama u okruženju i plaćenim novinarima, a ove paljenje vatre pod burzom moglo bi se SDP-u ubrzo gadno obiti o glavu za par dana kad građani izađu na birališta.

Svaka čast majstore,ja sam istog mišljenja.

Ja sam jučer i danas imao već nekoliko poziva ljudi koji me pitaju za savjet da li sada kupovati dionice, pogotovo HT, dakle nije baš potpuna panika zavladala.


avax10
i ja sam na temi “zaokret” napisao da vjerujem da će se najdalje u roku 2-3 dana okrenuti smjer, za što imam više razloga vjerovati.

Tako nesto i ja razmisljam ALI , puno je ljudi uslo na burzu sa namjerom kladjenja na cjenu dionice .
Nisu gledali u nista osim zelenu strelicu i kupovali bez veze , a sada ti isti i prodaju opet bez veze po bilo koji+oj cijeni (daj sta das).
A najvjerovatnije je doslo i margin call , pa to dodatno pogorsava stanje,
zalozio sam dionice u vrijeme najvece korek. pred tht i ostalo mi jos par postotaka lufta , [smiley3]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close