Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Mig29
Eto, bas je ispalo da sam “nadrukao”.

opet tepate sami sebi..
kolega RealBear, Opr itd, stalno predvidaju korekciju, medvjedu sve i nick govori.
njima nikad nisam rekao da su drukeri.pitate se zasto?
zato jer su za svoje stavove ponudili zdravorazumske argumente, s kojima se ja mozda i nisam slozio, ali ih uvazavam.
od vas osim ide to down, crveni dolaze i ljube u avataru nisat pametno nisam cuo.
tako da ste za mene i dalje obican druker.ni vise , ali ni manje.
cak je i Karoje spominjao nekakvu metodu..pokusao je barem. vi ni to.

lijepi pozdrav

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ovo je Karojev tjedan,uffffffff[smiley6]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Veliki su nam uvalili razna pucanja balona, ratove, izbore, inflaciju, PKD, SKH…i ko zna kakve još nebuloze jer su namirisali da ima puno malih s dosta para. Psihologija je napravila ostalo! I sad smo u situaciji da samo veliki imaju para za dokup a mali im prodaju pod svaku cijenu ne bi li se riješili “tog zla burze”!
Jako brzo će mali nestati a veliki ostati, i naravno vratiti cijenu u puno kraćem vremenu nego što su je rušili.
I ne samo vratiti, nego i puno više, jer zbog toga i jesu tu da zarade!
Stoga, ako smo dosad negdje i pogriješili ili nismo to sve uspjeli pratiti, pa nemojmo sad opet pogriješiti i prodati im još jeftinije nego što su dosad kupovali.
Budimo veliki pa ćemo i mi uživati kad sve krene u jedinom mogućem pravcu!
Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

004 do izbora ,sad dnevnik u 1930 već vidim šprajca kad počne stampedo itd…[smiley16]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

gospodo, jedina realna opasnost za burzu je rat na Kosovu. Sve drugo su dnevno političke špekulacije, idiotarije kojekavih predsjednika i guvernera. No to je sve kratkotrajno i kretanja na burzi će određivati rezultati gospodarstva.
Rat na Kosovu zgromio bi regiju ovisno o stupnju uključenja svih učesnika. No mislim da i za to EU i svijet imaju rješenje. Cijene velikog broja dionica jako su rasle ove godine i dobar dio investitora i kad prodaje po današnjim cijenama još uvijek ima dobru zaradu. To je sva mudrost. Veliki su bez problema mogli stabilizirati tržište danas da su htjeli, ali očito ocjenjuju da stanje nije nimalo kritično nego dapače da će profitirati i na ovakvim danima.

živjeli i bez uzrujavanja.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Treća vijest na dnevniku,Šprajc 5,8 mlrd gubitka danas na ZSE [smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Evo Šprajca,sad svih 1,5 mil hrvata ako ne znaju stanje sad ga znaju…naglašava pad dionica HT-a i dionica i dalje pada…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Lijepo je Emil rekao, drago mi je zbog ovih što su odmah prodali, takav kapital mi ne treba u fimi!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Evo Šprajca,sad svih 1,5 mil hrvata ako ne znaju stanje sad ga znaju…naglašava pad dionica HT-a i dionica i dalje pada…

A sto je trebao reci? Da je sve super i prva liga?


Lijepo je Emil rekao, drago mi je zbog ovih što su odmah prodali, takav kapital mi ne treba u fimi!

Je, pametno je to rekao. Fakat ne znam sto misle ovi koji su prodavali ispod cijene na IPO-u. Pa nije ovo olimpijada pa da je “vazno sudjelovati”. [smiley1]

i komentar fond managera da je sve puno zećeva a trenutna pojava normalna ko kiša u londonu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


ivek123: ” deimos: ” tenkista: ” … Ako ovo zadnja 2, 3 dana nije bila panika, onda neznam šta je. Većina paničara je već izašla a iskusniji ostaju unutra kao i prije IPO-a HT-a. Nadam se da je danas ovo bilo dno. ” E nisi ti vidio panike u zivotu ocigledno. Ovo je u vojnickom zargonu lagani takticki uzmak na rezervne polozaje. ” I meni se tako cini. Za sada! ” Drukajte vi i dalje za pad, nadam se da će vam dionice pobjeći. Većina dionica je 50 i više % manja od ATH. Prodavati maglu možete maloj djeci.

Nije mi želja drukanje prema dolje, ali bojim se da zdrav razum nalaže da ovo danas definitivno nije bilo dno te da ćemo propadati još dublje,a dragi nam fondovi čekaju razvoj situacije,jer im se nigdje ne žuri.Godina je pri kraju a oni su odradili manje više uredan posao do sad.Nadam se da sam u krivu, ali bojim se da nisam.


i komentar fond managera da je sve puno zećeva a trenutna pojava normalna ko kiša u londonu.

Svima, koji su u dionicama, savjetujem strpljenje taj tjedan, a sretnicima u kešu želim što pogodniji šoping, najkasnije u ponedeljak okrecemo plocu.[smiley2]

New Report

Close