Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A da sam sebi priznaš da je trebalo u ljeti izaći i čekati u kešu.

Kolega to važi ako ste bili u Adrisu kojeg je upravo cayman006 preporučio
[smiley2]

Mogu li stručnjaci obrazložiti to što se njihov favorit nalazi u korekciji od 6 mjeseca kada je bio 618 kn danas tržio za 460 kn ???
Da li se zbog toga stalno novima preporuča ova dionica jer su neki poželjeli izači iz nje [smiley1]


Savage:

isti ovi koji sad prodaju će na proljeće na ATH opet kupovat. pozdrav!

A da sam sebi priznaš da je trebalo u ljeti izaći i čekati u kešu.

uf što smo pametni. bez uvrede – pa i budala vidi da je sve bila na ATH na proljeće. bilo bi lijepo kad bi mogli gledati u budućnost jelda? da sam znao rasplet burze zadnjih pola godine sad bi imao 5x veći portfelj.


@grangers
mislim da će to ipak početi ali s 1.1.2008. kako god okreneš. ako dođe sdp sve još padne (mada je to dobrim dijelom već uračuno u pad) pa slijedi oporavak. IMO. naravno moguće je da sve rokne još ali mislim da je naše tržiše u razvoju i da dugoročno nema razloga za strah.

kupite sad, čuvajte 5-10 godina i onda se pitajte: jesam li bogat čovjek? ali kupite fundamentalno podcijenjene dionice tj. one koje će tek za par godina biti primjećene. tako ste sigurni da ćete biti unutra kad vlak krene.


LLRB, ADRS, ZVCV, LRH, ITD…ima ih još

kolega adris vam je na 390 kn za pet dana ako budu i približno ovako crveni…

cayman006:

LLRB, ADRS, ZVCV, LRH, ITD…ima ih još

kolega adris vam je na 390 kn za pet dana ako budu i približno ovako crveni…

a vidio si i knock-oute, dakle….

skype - ivek1234

cayman006:

LLRB, ADRS, ZVCV, LRH, ITD…ima ih još

kolega adris vam je na 390 kn za pet dana ako budu i približno ovako crveni…

ja ga nemam, ali fundamenti štimaju i tko sad kupi i proda za 5 godina neće požaliti. dovoljno sam objektivan i normalan da mogu primjetiti dionicu koja je podcijenjena a da mi nije u portfelju.


“a vidio si i knock-oute, dakle….

Pa recimo Ledo je bio u knock-autu čemu su se mnogi veselili i likovali – ali….
Ledač je u 6 mj ove godine napravio i dobar rast (a i opet će) i sad se trži po cijeni iz negdje 10 mjeseca

Ili recimo IGH se sad trži po cjeni iz recimo 9 mjeseca ove godine – dok se Adris danas tržio po cjeni za koju je mogao biti kupljen još u 3 mjesecu ove godine.


ja ga nemam, ali fundamenti štimaju i tko sad kupi i proda za 5 godina neće požaliti. dovoljno sam objektivan i normalan da mogu primjetiti dionicu koja je podcijenjena a da mi nije u portfelju.

Kolega ipak treba gledati realno, oni ulagači koji su kupovali dionice na rok od 5 godina danas se mogu vidjeti u top10 dioničara dobrih tvrtki a večina malih ulaže na bitno kraće rokove.

Mislim da bi dioničare koji pitaju za savjet u koju dionicu najviše oduševilo kad bi netko napisao dvije tri dionice koje će imati najveći rast u slijedećoj godini a rast i čekanje od 5 godina svi bi prepustili drugima. (i ja takođe)[smiley2]
Treba napisati i da se pokazalo da uglavnom sve dionice ponovo dosegnu svoju ATH vrijednost [smiley2]
i čini mi se da ću ja igrati na tu kartu tj dokupljivat ću svoju miljenicu Ledo a vraćam se i u IGH čim se malo stanje smiri.

Bojim se da su se fondovi prvise zaigrali. Ako su htjeli spustiti CROBEX nisu to trebali napraviti u tako kratkom roku.

Ovo danas se kratko zove fear factor od SDP-a koji je najjači faktor,neće dugo trajati i sve će dionice doći kad tad na fair vrijednost(ovisi o rezultatu izbora).Mesić je dolio ulje na vatru to je nepobitna činjenica.Ako pogledamo danas promete i nisu baš mali,fondovi su kupovali i skupljali da ne padne još više.Jer mali su jako u cashu i čekaju,banke su prepune novaca čudna situacija.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Bojim se da su se fondovi prvise zaigrali. Ako su htjeli spustiti CROBEX nisu to trebali napraviti u tako kratkom roku.

Pa fondovi i ne trebaju ništa radit da spuste crobex.Dovoljno je da nas prepuste nama samima kao što su vjerojatno i napravili.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Bojim se da su se fondovi prvise zaigrali. Ako su htjeli spustiti CROBEX nisu to trebali napraviti u tako kratkom roku.

Paniku ne može nitko predvidjeti jer sama po sebi radi reakciju nepredvidivosti,dobro smo prošli danas biti će još gore do petka…fondovi ako popuste neće biti šala jer se i kod njih masovno iskrcava…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close