Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje za iveka i real beara:
Što mislite koliko ovo još može potrajati (izdržati) do početka prave panike koja će rezultirati povlačenjem love iz fondova?

Ako ovo zadnja 2, 3 dana nije bila panika, onda neznam šta je. Većina paničara je već izašla a iskusniji ostaju unutra kao i prije IPO-a HT-a. Nadam se da je danas ovo bilo dno.


Pitanje za iveka i real beara:
Što mislite koliko ovo još može potrajati (izdržati) do početka prave panike koja će rezultirati povlačenjem love iz fondova?

Sam Bog zna. Inace, lova se pocela polako povlaciti iz fondova kako cujem.


@Beholder

Evo ti recimo za adris su knock out na 430-410-390

http://www.boerse-stuttgart.de/finder/mta_finder/fnd_build_mta.php?wp_keyword=adris&fnd_typ=alle&region_basiswert=alle&basiswert=alle&optionsart=alle&basispreis_ab=&basispreis_bis=&ko_schwelle_ab=&ko_schwelle_bis=&lauf_ab=&lauf_bis=&fndr_sel=kop&sort_me=&asc_desc=&dknz_anzeige=possible&nln_min=&nln_max=&special_sel=&back_url=&back_target=&go.x=0&go.y=0&letztesfeld=&cutoffhere=&sort_me=b.var6&asc_desc=desc

Mene ipak vise brinu margin call-ovi…

skype - ivek1234

nisu paničari još ni počeli izlaziti…ako stampedo krene…skužiti ćete ga po tome što će permanentno 10 dionica biti u blokadi prema dolje (ići će to 10 po 10…)


inquirer: ” Pitanje za iveka i real beara: Što mislite koliko ovo još može potrajati (izdržati) do početka prave panike koja će rezultirati povlačenjem love iz fondova? ” Sam Bog zna. Inace, lova se pocela polako povlaciti iz fondova kako cujem. @Beholder Evo ti recimo za adris su knock out na 430-410-390 Mene ipak vise brinu margin call-ovi…

znam za adris, postao sam ranije…mislo sam da možda znate za neke koje ja ne znam?


i usa kontra sanadera???

Washington Times: Sanader je nepopravljiv i drzak lažljivac

Business.hr
19.11.2007 13:53
Pročitaj komentare(42)

Konzervativan i desnici orijentiran američki dnevnik Washington Times u komentaru objavljenom u nedjelju premijera Ivu Sanadera naziva najnepopravljivijim i najdrskijim lažljivcem u istočnoj Europi.
Sanaderova Vlada članstvo u Europskoj uniji Hrvatima predstavlja kao gotovu stvar, što je netočno, kaže Washington Times te dodaje da Hrvatska u reformama gospodarstva i pravosuđa zaostaje za drugim bivšim komunističkim zemljama. Umjesto da se suoči s teškom stvarnošću, Sanader je poriče ili čak laže kako bi prikrio loše rezultate svoje vlade.

Tako je na kritike EU sadržane u izvješću o napretku za 2006. godinu da hrvatska Vlada nema strateški okvir za reforme, Sanader glupo reagirao lažima te rekao javnosti da je EU pohvalila Vladu za napredak.

Nastavi čitatiOglas:

Odbijanje suočavanja sa stvarnošću možda je bilo moguće tijekom komunističke ere, ali ne može dugotrajno funkcionirati u kompetitivnoj globalnoj areni 21. stoljeća. Sanadera su raskrinkale činjenice i Hrvati bi mu na izborima trebali reći da će, od sada, kada laže, lagati praznoj sobi u vlastitoj kući i daleko od moćne pozicije, zaključuje američki dnevnik.

A njihove novine ne lažu, samo naše???



Ako ovo zadnja 2, 3 dana nije bila panika, onda neznam šta je. Većina paničara je već izašla a iskusniji ostaju unutra kao i prije IPO-a HT-a. Nadam se da je danas ovo bilo dno.

E nisi ti vidio panike u zivotu ocigledno. Ovo je u vojnickom zargonu lagani takticki uzmak na rezervne polozaje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tenkista:


Ako ovo zadnja 2, 3 dana nije bila panika, onda neznam šta je. Većina paničara je već izašla a iskusniji ostaju unutra kao i prije IPO-a HT-a. Nadam se da je danas ovo bilo dno.

E nisi ti vidio panike u zivotu ocigledno. Ovo je u vojnickom zargonu lagani takticki uzmak na rezervne polozaje.

I meni se tako cini. Za sada!

skype - ivek1234



I meni se tako cini. Za sada!

Dok ima bid-a, dobro je [smiley1].

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Došao sam s posla i imam što vidjeti!! Glasat ne idem u nedjelju ali Sanader je “ajd bog”!


deimos: ” tenkista: ” … Ako ovo zadnja 2, 3 dana nije bila panika, onda neznam šta je. Većina paničara je već izašla a iskusniji ostaju unutra kao i prije IPO-a HT-a. Nadam se da je danas ovo bilo dno. ” E nisi ti vidio panike u zivotu ocigledno. Ovo je u vojnickom zargonu lagani takticki uzmak na rezervne polozaje. ” I meni se tako cini. Za sada!

ili do sutra?
[smiley10]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


nisu paničari još ni počeli izlaziti…ako stampedo krene…skužiti ćete ga po tome što će permanentno 10 dionica biti u blokadi prema dolje (ići će to 10 po 10…)

Na HTu bi prava panika mogla početi ako se približi 265. Ljudi žele barem glavnicu, a kad i to dođe pod upitnik slijedi prava panika. Margini svakako i mene brinu, ali najviše me brine povlačenje love iz fondova.

Trend is your friend.


Otkud vam to da će SDP pobijediti ,daj budimo realni.

Recimo da se ja slazem sa ovim tekstom i od tuda mi ideja:

http://www.drugifilm.com/?page=articles,kolumne,1835

skype - ivek1234

New Report

Close