Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po mom mišljenju izbori i moguća pobjeda SDP-a

Slazem se sa cijelim tekstom osim mozda sa ovim dijelom gdje je mozda bolja formulacija “vjerojatne pobjede SDP-a” pogotovo ako malo bolje slusamo sto nam El Presidente govori svaki dan. Kako misli davati mandat itd… Sve je ovo ipak jedna velika igra i mislim da je ishod iste manje neizvjestan nego sto mi mislimo. Trenutno svi zajedno igraju kontra HDZ-a i po meni to je realnost.

skype - ivek1234

tenkista:

…poreza neće biti još najmanje 3 godine.

ti si do jučer prićao da će za par dana crobex biti na najvišim razinama…tako da tvoje mišljenje i nije baš vjerodostojno…

a cuj, rekli su kao i iz SDP-a da nebi barem prve 2 god. stavili porez na kapitalnu dobit, tako da ima i tu necega, sad druga je stvar dal je to istina ili ne…


tenkista: ” …poreza neće biti još najmanje 3 godine. ” ti si do jučer prićao da će za par dana crobex biti na najvišim razinama…tako da tvoje mišljenje i nije baš vjerodostojno…

bez obzira na SDP i PKD, on se nece uvest bar jos godinu dana….

i isto tako ako HDZet ostane na vlasti, taj porez ce se sigurno uvest, kad tad….(do kraja mandata)[smiley7][smiley8]

Moderatora treba zabranit!!!

i usa kontra sanadera???

Washington Times: Sanader je nepopravljiv i drzak lažljivac

Business.hr
19.11.2007 13:53
Pročitaj komentare(42)

Konzervativan i desnici orijentiran američki dnevnik Washington Times u komentaru objavljenom u nedjelju premijera Ivu Sanadera naziva najnepopravljivijim i najdrskijim lažljivcem u istočnoj Europi.
Sanaderova Vlada članstvo u Europskoj uniji Hrvatima predstavlja kao gotovu stvar, što je netočno, kaže Washington Times te dodaje da Hrvatska u reformama gospodarstva i pravosuđa zaostaje za drugim bivšim komunističkim zemljama. Umjesto da se suoči s teškom stvarnošću, Sanader je poriče ili čak laže kako bi prikrio loše rezultate svoje vlade.

Tako je na kritike EU sadržane u izvješću o napretku za 2006. godinu da hrvatska Vlada nema strateški okvir za reforme, Sanader glupo reagirao lažima te rekao javnosti da je EU pohvalila Vladu za napredak.

Nastavi čitatiOglas:

Odbijanje suočavanja sa stvarnošću možda je bilo moguće tijekom komunističke ere, ali ne može dugotrajno funkcionirati u kompetitivnoj globalnoj areni 21. stoljeća. Sanadera su raskrinkale činjenice i Hrvati bi mu na izborima trebali reći da će, od sada, kada laže, lagati praznoj sobi u vlastitoj kući i daleko od moćne pozicije, zaključuje američki dnevnik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ako bi kolega ivek mogao reći koje su to još dionice blizu knock outa??


ako bi kolega ivek mogao reći koje su to još dionice blizu knock outa??

http://www.euwax.de/eng_index.html
pa na knock out products, pa izaberi erste bank…

Heaven or Las Vegas

Otkud vam to da će SDP pobijediti ,daj budimo realni.


ako bi kolega ivek mogao reći koje su to još dionice blizu knock outa??

Imas popis na temii certifikati & basketi kao i linkove da me neki opet ne optuze da drukam…….

skype - ivek1234

Pitanje za iveka i real beara:
Što mislite koliko ovo još može potrajati (izdržati) do početka prave panike koja će rezultirati povlačenjem love iz fondova?

Trend is your friend.

Pitanje za iveka i real beara:
Što mislite koliko ovo još može potrajati (izdržati) do početka prave panike koja će rezultirati povlačenjem love iz fondova?

Trend is your friend.

Ovo duplo postanje ne radim namjerno, nešto me veza pila.

Trend is your friend.

Ima li kraja ovom čemeru… [smiley13]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

New Report

Close