Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Halo početnici! Tako ste prodavali prije IPO-a HT-a pa vam je za par dana tržište otišlo 30% gore. Opet radite istu grešku pred “IPO-a Izbora”. Pričekat će vas masne cijene kad ćete htjeti ponovo ući. Pamet u glavu i ne prodajte jeftino svoje dionice koje ste teško zaradili i skupo platili!

pa nisu svi kupovali EIG, FMPS, MBTN ….. kao ti i to još na margin [smiley1]

poslije bitke svi su vojnici generali

Pogledajte blsc. I tu je zanimljivo.

@Mig29

Eto, bas je ispalo da sam “nadrukao”.

skype - ivek1234

Bez brige kolege,izgradit ćemo bolju i ljepšu burzu…[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Bez brige kolege,izgradit ćemo bolju i ljepšu burzu…[smiley2]…

da i zaboravio si ; bolju , ljepšu i stariju .. [smiley1]

hm hm .. pa ljudi gdje je zapelo ?
poruka svima koji razmišljaju prodati ili držati ; ja kažem držati dok ne prođu izbori kad se očekuje stabilizacija ..

@ Mrzljak
ajde meni nešto poruči: imam casha ko šodera, a burza danas ko samoposluga.
sve lijepo, crveno, šareno, ne znaš čega bi se prvo primio…
prsti me svrbe, ne znam dal da okidam ili još čekam [smiley10]

hate red

@ Mrzljak
ajde meni nešto poruči: imam casha ko šodera, a burza danas ko samoposluga.
sve lijepo, crveno, šareno, ne znaš čega bi se prvo primio…
prsti me svrbe, ne znam dal da okidam ili još čekam

i mene svrbe, ali ću još pričekat.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Trziste nije pregrijano, ne usporedjuj nase i americko trziste, nije isto. I sta ti znaci taj opceniti P/E P/S. Postoji vise od jedne industrije na svijetu.

tržište nije pregrijano samo u nekim segmentima.
generalno jest.
iako struktura našeg i usa gospodarstva nije jednaka, nije za potcijeniti i zanemariti prosjek multipli ovog razvijenog tržišta.
obzirom da prosjek navedenih multipli hr tržišta nadmašuje one egzistirajuće na usa tržištu, naše tržište se može smatrati “napuhanim”. imho.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@ Mrzljak
ajde meni nešto poruči: imam casha ko šodera, a burza danas ko samoposluga.
sve lijepo, crveno, šareno, ne znaš čega bi se prvo primio…
prsti me svrbe, ne znam dal da okidam ili još čekam

i mene svrbe, ali ću još pričekat.

Ako dobije HDZ pocinjem u ponedjeljak. Ako dobije SDP biti ce cirkusa. Zbog toga cekam i ne mrdam.

skype - ivek1234

Interesantno, moram priznat…Masa ljudi je full u kešu a prije samo par dana su kupovali neke dionice na ATH (vidi temu ‘Što smo danas tržili’).Moguće da su zaista u kešu,ali bome u minusu.I sad ih opet svrbi.
Ovu burzu stvarno treba malo ‘provjetrit’

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


obzirom da prosjek navedenih multipli hr tržišta nadmašuje one egzistirajuće na usa tržištu, naše tržište se može smatrati “napuhanim”. imho.

ih, ovim tempom neće dugo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Eto par rjeci NEKA SADA SVATKO VIDI STA CE SE DOGODITI DODJE LI SDP NA VLAS,LJUDI AKO VAM JE VAS NOVAC VAZAN

New Report

Close