Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hr tržište je pregrijano, bez dileme.
usporedbe radi, prosječne multiple američkog tržišta (NAS.+NYSE) za 01.2007. su:
P/E= 21
P/B = 3,1
P/S = 1,7

bit će kod nas veselo. i sklisko (to od promila kad se od tuge nalijemo

[smiley7])

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

danas su dosli na red brodari,Jdpl je slomljen a atpl se jos batrga.Uhvatite zraka jer ronimo jos[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Poslije kiše dolazi sunce!

Po meni velika igra fondova, na očigled se vidi po nalozima kupnje i prodaje, i transakcija. Treba strpljenje u portfelju imam sve građevinare IGH, DLKV, LVCV. Vjerujem u sve tri firme i čekam. Tako sam čekao sa INGROM i MMTZ pa poštenih para zaradio. Kupovao MMTZ u vremenu tri dana u kojima su bile blokirane transakcije i čekao nije bilo ugodno (dionica raste a tvoja transakcijablokirana) ali se isplatilo ulaz 32.500 izlaz 80.000. Strpljen spašen.

Pozdrav svima vjerujete u svoje dionice i ne dajte ih bez borbe!

G. Vjeko stavite ovu temu na vrh foruma između HT-a i ATGR-a [smiley2] Mala da se šalimo jer neki plaču…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nešto mi je zapelo za oko: uz sveopće crvenilo ne vidim da je nešto ušlo u blokadu. Dobro se pazi. E, koja igra[smiley1]

http://whycroatia.blogspot.com/

Sad je već vrijeme da se i Buffet uključi u kupnju. Valjda prati burzu u Hrvata.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Trziste nije pregrijano, ne usporedjuj nase i americko trziste, nije isto.
I sta ti znaci taj opceniti P/E P/S.
Postoji vise od jedne industrije na svijetu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Halo početnici! Tako ste prodavali prije IPO-a HT-a pa vam je za par dana tržište otišlo 30% gore. Opet radite istu grešku pred “IPO-a Izbora”. Pričekat će vas masne cijene kad ćete htjeti ponovo ući. Pamet u glavu i ne prodajte jeftino svoje dionice koje ste teško zaradili i skupo platili!

koliko smo zaronili sa crobexom


koliko smo zaronili sa crobexom

2,23

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Nešto mi je zapelo za oko: uz sveopće crvenilo ne vidim da je nešto ušlo u blokadu. Dobro se pazi. E, koja igra[smiley1]

I ja sam to primjetio.To bi moglo bit simptomatično [smiley9]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Da naravno, ekipi je u interesu jeftino kupit, a ne utjerat u blokadu.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close