Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plasirali smo se na EP u nogometu, u ponedjeljak završava korekcija!

Ulažite u znanje!
S poštovanjem, Karoje!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kao naša burza. Idemo na EP, a ne možemo Makedoniji zabiti gol.


Plasirali smo se na EP u nogometu, u ponedjeljak završava korekcija! Ulažite u znanje! S poštovanjem, Karoje!


Gorgija=optimizam

Mislim da oni koji vjeruju u krah tržišta, bio na vlasti čak i SDP, zapravo nasjedaju SDP-ovoj propagandi. Hrvatska ekonomija je, kako kažu međunarodne institucije, robusna i u ekspanziji, svakako nije u nekakvoj “krizi” kako bi Mesić i Jurčić htjeli da birači misle, i najgore što joj se u bilo kojim okolnostima može dogoditi je usporavanje rasta. Pa nećemo valjda pušiti katastrofične spike ovih koji će svašta reći samo da bi došli na vlast.

Makedonija vodi 2:0! Kako će se to odraziti na našu burzu?


Plasirali smo se na EP u nogometu, u ponedjeljak završava korekcija! Ulažite u znanje! S poštovanjem, Karoje!

Kaj je s tobom Prle? Tebi je izgleda korekcija pomutila pamet.
Inače, scenarij koji opisuje Gorgija sasvim je izvjesan ukoliko nazadne ljevičarske snage uspiju u svojoj prevarantskoj misiji.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/16.gif
http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/16.gif

Ponovit ću moje mišljenje, da ova korekcija nema veze s mozgom i da je to samo orkestrirana igra fondova koji koriste SDP i Ljubu kao babaroge.
A dokaz mi je HT na 335, a Stojić kaže da vrijedi 415 ( a Galinac prije izbora 370). Ja ću osobno iskoristiti ovu situaciju da malo pretumbam portfelj, i izađem iz dionica sa kojima nisam bio zadovoljan, i da se ukrcam u dionice za koje smatram da će mi donijeti profit u budućnosti.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Plasirali smo se na EP u nogometu, u ponedjeljak završava korekcija! Ulažite u znanje! S poštovanjem, Karoje!

Nisam baš siguran da će to biti u ponedjeljak. Ipak smo izgubili 2:0! Mislim da je sada sve moguće. Jedino je sigurno da idemo na EP kao što je i smrt siguran posao.


Moj glas i glas moje porodice je glas za HDZ.

Hoćete li moći od tuge izaći na izbore? Makedonija 2 : Hrvatska 0.


Ponovit ću moje mišljenje, da ova korekcija nema veze s mozgom i da je to samo orkestrirana igra fondova koji koriste SDP i Ljubu kao babaroge. A dokaz mi je HT na 335, a Stojić kaže da vrijedi 415 ( a Galinac prije izbora 370). Ja ću osobno iskoristiti ovu situaciju da malo pretumbam portfelj, i izađem iz dionica sa kojima nisam bio zadovoljan, i da se ukrcam u dionice za koje smatram da će mi donijeti profit u budućnosti.

Ovaj čovjek zna formulirati u tekst ono što bih ja htio ali mi ne uspijeva.


Kaj je s tobom Prle? Tebi je izgleda korekcija pomutila pamet. Inače, scenarij koji opisuje Gorgija sasvim je izvjesan ukoliko nazadne ljevičarske snage uspiju u svojoj prevarantskoj misiji.

Oprosti ali moram izvući slijedeće iz gornjeg konteksta: “nazadne ljevičarske snage”. Uobičajeno je mišljenje da je ljevica suprostavljena desnici. Da li onda proizlazi slijedeće: “napredne desničarske snage”?

ma ljudi, koji je…ni PKD??
evo, ja sam spreman kladiti se da će, u slučaju pobjede SDP-a, biti uveden tek u drugoj polovici Vladina mandata (od 2010. nadalje), i to uz najblaže moguće odredbe o oporezivanju u europi (razgovarao o tome neformalno s dr. Ljubom nakon jednog predizbornog skupa, ne šalim se).

Prenešeno s teme korekcija

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close