Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema ovo stanje veze s izjavama političara niti ima veze sa izborima. fondovi su se dogovorili da će sada biti jedna korekcija i to je prava istina. kako inače protumačiti da svaki put par dana prije korekcije fondovi imaju akcije bez ulaznih naknada? ja uvijek po tome gledam, tako je svaki put i prema tome, korekcija bi trebala prestati najkasnije do 30. 11.

Slažem se, a jel misliš da je palo više nego su htjeli? Da li im je sad krenulo izvlačenje love iz fondova?

No respect

Nemojte bas tako trazit zavjeru svuda. Fondovi ukidaju ulazne naknade kad im je tradicionalno los priljev cash-a ili imaju cak odljev. Nije ni cudo da takvo stanje prethodi korekciji.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mislim da će prava rasprodaja počet kad Šprajc počne o ovom u dnevniku pričat.

...ladies and gentlemen....AC/DC

cayman006:

nema ovo stanje veze s izjavama političara niti ima veze sa izborima. fondovi su se dogovorili da će sada biti jedna korekcija i to je prava istina. kako inače protumačiti da svaki put par dana prije korekcije fondovi imaju akcije bez ulaznih naknada? ja uvijek po tome gledam, tako je svaki put i prema tome, korekcija bi trebala prestati najkasnije do 30. 11.

Slažem se, a jel misliš da je palo više nego su htjeli? Da li im je sad krenulo izvlačenje love iz fondova?

Krenulo je. Ja sam jos prosli tjedan povukao lovu iz HBP dionickog [smiley1]. KD Victorija i RBA CE su spremni za odstrel – pitanje tjedna.


nema ovo stanje veze s izjavama političara niti ima veze sa izborima. fondovi su se dogovorili da će sada biti jedna korekcija i to je prava istina. kako inače protumačiti da svaki put par dana prije korekcije fondovi imaju akcije bez ulaznih naknada? ja uvijek po tome gledam, tako je svaki put i prema tome, korekcija bi trebala prestati najkasnije do 30. 11.

svaki put kad je Floki iz Aureusa imao akciju ulaza bez naknada, tržište je kihnulo.

...ladies and gentlemen....AC/DC

I hoce se nakon 30.11. vratit di je bilo i jos u + ili ? Jer vidim ovdje ima dosta floskula..prvo je onaj tko prodaje-moj imenjak-nema pojma-kukavica, a sad dolazi na vidjelo da su pravi maheri izasli prije ovog sranja i sad cekaju s lovom.. E sad drhtava rucica ili izlazak znalca na vrijeme jer je znao da ce padat, svodi se na isto !

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Recimo, treba zbuksat lovu za skijanje, pa odu udjeli [smiley1]. Pa i nova spyder jakna kosta, nemozes na apres ski u proslogodisnjem modelu!?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Recimo, treba zbuksat lovu za skijanje, pa odu udjeli [smiley1]. Pa i nova spyder jakna kosta, nemozes na apres ski u proslogodisnjem modelu!?

Aaa, sad imamo i “Kicbil” korekcije. [smiley13]

No respect

ponovit ću svoji upis jer dok ga moderatori odmoderiraju bit će 3 strane iza..[smiley10]

Nakon još nekoliko trusnih dana očekujem rast Crobex-a, ne treba zaboraviti da fondovi moraju “napumpati” cijene za godišnje FI.

ono što me trenutno malo zabrinjava je mogućnost pobjede SDP-a, takvim razvojem dogadjaja gradjevinski sektor bi mogao biti posebno na udaru, jer se očekuju smanjenja državnih investicija u infrastrukturu.

na našem tržištu ima još poprilično podcijenjenih dionica gdje se može ostvarit izvanredan prinos, a trenutačno stanje je rezultat spleta različitih negativnih okolnosti tako da nekim zlogukim predvidjanjima nema mjesta.
LP [smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

deimos:

Recimo, treba zbuksat lovu za skijanje, pa odu udjeli [smiley1]. Pa i nova spyder jakna kosta, nemozes na apres ski u proslogodisnjem modelu!?

Aaa, sad imamo i “Kicbil” korekcije. [smiley13]

Ova ti je dobra, dobro bi nam sada Janica došla

SAM PROTIV SVIH

Kada burza ovako jako pada 10 dana prije izbora, to moze biti kobno za vladajucu stranku.
Ostaje još 5 radim dana a kako je premijer dobar taktičar očekujem da će mirovinski navalit kupovati
jer oni s par-sto miliona mogu vratit na 5000 crobex a isplatit će im se i dugoročno kupnja na ovim razinama.

[color=black][/color]


Goran8: ” rokoch: ” mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje. ” Karoje nije pogodio ni blizu nijednu cijenu dionice prema njegovoj metodi ” Jos nije gotovo. Mozda i pogodi. Svaki dan je sve blize tome.

Naravno kolega, naravno, jer to vama tako odgovara….. pa kad ste ušli u keš pred 3 tjedna, kao što ste malo prije napisali , što to onda niste izjavili…. sad je lako biti general… ako baš hoćete generalni druker.
NHF, čitam malo… pa ste mi zapeli za oko… i eto.

Scio me nihil scire

New Report

Close