Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Mos misliti. Evo ti prognoza par Karoja pa mi reci koju je pogodio:
HT 420 do 4.11.
ATPL 600
PTKM 190

Treba li dalje? Da se te prognoze ostvare (izuzev HT-a) mozemo pricati o totalnom krahu burze

rokoch:

mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Karoje nije pogodio ni blizu nijednu cijenu dionice prema njegovoj metodi

Jos nije gotovo. Mozda i pogodi. Svaki dan je sve blize tome.

skype - ivek1234

rokoch:

mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Mos misliti. Evo ti prognoza par Karoja pa mi reci koju je pogodio:
HT 420 do 4.11.
ATPL 600
PTKM 190

Treba li dalje? Da se te prognoze ostvare (izuzev HT-a) mozemo pricati o totalnom krahu burze

Ufff, malo je zabrijao , sto jest, jest….

skype - ivek1234

uzivam gledat ovu korekciju, ljudi zaradili na ini, pa prodali ht i opet zaradili, i onda usli u igh i atpl i popusili, debelo popusili. i sada placu, drukaju, svi im krivi milanovic, jurcic, mesic, rohatinski….

[smiley2][smiley2][smiley2]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


uzivam gledat ovu korekciju, ljudi zaradili na ini, pa prodali ht i opet zaradili, i onda usli u igh i atpl i popusili, debelo popusili. i sada placu, drukaju, svi im krivi milanovic, jurcic, mesic, rohatinski…. [smiley2][smiley2][smiley2]

Uvijek se mora neki krivac pronaći, to je valjda u ljudskoj prirodi…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

mislio sam konkretno kad je rekao da ce crobex na 4500.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Jos malo losih vijesti:

http://money.cnn.com/2007/11/16/news/economy/mortgage_losses/index.htm

$2 trillion lending crunch seen
Goldman Sachs economist says mounting credit losses could force banks to significantly scale back their lending.”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


uzivam gledat ovu korekciju, ljudi zaradili na ini, pa prodali ht i opet zaradili, i onda usli u igh i atpl i popusili, debelo popusili. i sada placu, drukaju, svi im krivi milanovic, jurcic, mesic, rohatinski….

[smiley2][smiley2][smiley2]

Gdje god da si uložio poslije prodaje ina-e i ht-a debelo si popušio. Pa čak da si i ostao u ina-i i ht-u. Znači, pušing kako god okreneš.

Hell is Empty and all the Devils are Here


uzivam gledat ovu korekciju, ljudi zaradili na ini, pa prodali ht i opet zaradili, i onda usli u igh i atpl i popusili, debelo popusili. i sada placu, drukaju, svi im krivi milanovic, jurcic, mesic, rohatinski….

[smiley2][smiley2][smiley2]


Dobar… [smiley2]

No respect

Nakon još nekoliko trusnih dana očekujem rast Crobex-a, ne treba zaboraviti da fondovi moraju “napumpati” cijene za godišnje FI.

ono što me trenutno malo zabrinjava je mogućnost pobjede SDP-a, takvim razvojem dogadjaja gradjevinski sektor bi mogao biti posebno na udaru, jer se očekuju smanjenja državnih investicija u infrastrukturu.

na našem tržištu ima još poprilično podcijenjenih dionica gdje se može ostvarit izvanredan prinos, a trenutačno stanje je rezultat spleta različitih negativnih okolnosti tako da nekim zlogukim predvidjanjima nema mjesta.[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


ppeco: ” uzivam gledat ovu korekciju, ljudi zaradili na ini, pa prodali ht i opet zaradili, i onda usli u igh i atpl i popusili, debelo popusili. i sada placu, drukaju, svi im krivi milanovic, jurcic, mesic, rohatinski…. [smiley2][smiley2][smiley2] ” Dobar… [smiley2]

S obzirom kakve su izjave davali dobro smo i prošli[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

nema ovo stanje veze s izjavama političara niti ima veze sa izborima. fondovi su se dogovorili da će sada biti jedna korekcija i to je prava istina. kako inače protumačiti da svaki put par dana prije korekcije fondovi imaju akcije bez ulaznih naknada? ja uvijek po tome gledam, tako je svaki put i prema tome, korekcija bi trebala prestati najkasnije do 30. 11.

New Report

Close