Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Daklje još jedan j…ni tjedan a onda vracamo se preko 5000 i lovimo 6k…[smiley2][smiley2]

Di se vracamo na 5.000 i lovimo 6.000 ? Nisam skontao.. Daj Boze, evo vec u unaprijed mogu reci[smiley2]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

U potpunosti se slažem Ivek,do kraja godine ne očekujem rast.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Eto, i nismo -3% Crobexa.

No respect

VRH MONETARNOG BRIJEGA ‘SVJETSKI FINANCIJSKI POLICAJAC ‘ ŽESTOKO PRITISNUO HRVATSKU

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071116/novosti06.asp

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


U potpunosti se slažem Ivek,do kraja godine ne očekujem rast.

to mi pase.. samo da bude rasta nagodinu, inace sam u govnima[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Koliko god mi ovaj pad financijski ne odgovarao, opet mi je u neku ruku drago jer će pokazati mnogima da samo mogu sanjati brzo bogaćenje na burzi i da se ne može bilo tko baviti ovim poslom i kupovati neku dionicu jer mu ju je preporučila frizerka dok ga je šišala.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Karoje je pametan lik cijenim dotičnog gospodina.Žao mi je što je nesto.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Mislim da to i nije neka filozofija pogoditi, pa korekcija je normalna pojava kao da kažeš da će nakon noći doći dan….samo trebaš čekati i dan će doći prije ili kasnije

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Mislim da to i nije neka filozofija pogoditi, pa korekcija je normalna pojava kao da kažeš da će nakon noći doći dan….samo trebaš čekati i dan će doći prije ili kasnije

Čovjek je ipak pogodio i dan i vrijednost Crobex-a.
Rekao je da će u petak Crobex biti 4800 [smiley10]

rokoch:
” mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Mislim da to i nije neka filozofija pogoditi, pa korekcija je normalna pojava kao da kažeš da će nakon noći doći dan….samo trebaš čekati i dan će doći prije ili kasnije

da kolega moram ponovit “general poslije bitke”, a svi su ga popljuvali i ismijali.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


mozemo reci sto zelimo ali Karoje ipak pogodio. svi su ga napadali, a volio bih da se javi i kaze svoje misljenje.

Karoje nije pogodio ni blizu nijednu cijenu dionice prema njegovoj metodi

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close