Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-2.28%[smiley16]

-2,43 nedaj bože većeg zla [smiley1]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

-2,43 %. Ono sto je zalosno jest da je to s malim prometom od 68 milja (ZSE 46,2)

-2.65%

-2,65


Mesić je nadolio ulje na vatru pred izbore,sa neodmjerenim izjavama je natjerao male da prodaju nemilice.Mogao je izjaviti recimo vaš novac nemojte držati u bankama jer baš nisu sigurne itd.Zamislite da Bush bubne dionice su napuhane na NYSE što bi bilo drugi dan,ne znam kome ovo treba pogotovo u ovo vrijeme i komu daje pravo da komentira pred izbore bilo šta…Nedopustivo čak i za jednog predsjednika.

Zna mesić šta radi. Namjerno širi paniku i uvaljuje ga sanaderu. A brijem da i dokupljuje istovremeno[smiley5]

...ladies and gentlemen....AC/DC

Mesić danas:

“Ja se nigdje nisam miješao u izbornu kampanju osim što sam uvijek govorio da država mora funkcionirati i za vrijeme izborne kampanje”

Se nekom čini da je nešto u HR stalo ili samo našem predsjedniku…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Mesić danas:

“Ja se nigdje nisam miješao u izbornu kampanju osim što sam uvijek govorio da država mora funkcionirati i za vrijeme izborne kampanje”

Se nekom čini da je nešto u HR stalo ili samo našem predsjedniku…

Ja ga nisam birao….. Moj nije osim po sili zakona. [smiley7][smiley7]

skype - ivek1234

2.73%

SAM PROTIV SVIH


(…) ja gledam sinoć i skoro da ne mogu naći firmu kojoj je P/E ispod 100 (…)…

ATPL (progn. do kraja god. na aktual. cijenama) oko 20
Dukat (Lura) oko 15

Ima još nekih, ali istina je, rijetki su. Pozdrav!

-2,72% [smiley2]

No respect

Izgleda da ćemo morati uložiti u tenkove,a ne u dionice kako je krenulo.

New Report

Close