Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ili se može reći a sad glasujte za HDZ isto ti je to!
molim ne brisati ili brisati sve[smiley2]

dan je pametniji od noći


plavi: ” Ajme , sve lošije izgleda , Crobex ( za sada ) – 1,57 %. Osim par dionica na većini obrane – nema Dodatno tome svi indexi u regiji i svijetu full u minusu.” Crobex – 1,71 %. Izgleda da idemo prema – 2%?

Upravo prošli i -2%.

plavi:

Ajme , sve lošije izgleda , Crobex ( za sada ) – 1,57 %. Osim par dionica na većini obrane – nema Dodatno tome svi indexi u regiji i svijetu full u minusu.”

Crobex – 1,71 %.
Izgleda da idemo prema – 2%?

-2,02 u ovom trenu

skype - ivek1234

Iako ja nisam paničar i trenutno sam hladan kao špricer, čini mi se da smo pred ulaskom u Korekciju.
Nisam još sto/posto siguran, ali………………………

Vaša Bubašpara

Ovaaaaj….korekcija traje vec 3. tjedan

ljudi kaj paničarite crobex je na 4787 i tu će stati i nikada više neće ići up !!!!

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

na muci se poznaju junaci… ja sam u minusu trenutno 17%.. (ne racunajuci IPO HT).. cak i manje nego sto bih mislio na prvi pogleda kad pogledam neke svoje dionice…. pocet cu se lagano brinut ako odem 30% u minus.. a onda cu uzeti kredit..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ovaaaaj….korekcija traje vec 3. tjedan

Nekao se nitko ne ljuti ali slijedeci tjedan bi mogao biti ruzan – pogotovo prema kraju tjedna. Duboko sam uvjeren u to.

skype - ivek1234


plavi: ” Ajme , sve lošije izgleda , Crobex ( za sada ) – 1,57 %. Osim par dionica na većini obrane – nema Dodatno tome svi indexi u regiji i svijetu full u minusu.” Crobex – 1,71 %.Izgleda da idemo prema – 2%?

Evo ga – 2,01%.
SLK koji je bio rekordan minus u jednom danu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

plavi: ” Ajme , sve lošije izgleda , Crobex ( za sada ) – 1,57 %. Osim par dionica na većini obrane – nema Dodatno tome svi indexi u regiji i svijetu full u minusu.” Crobex – 1,71 %.Izgleda da idemo prema – 2%? ”

Evo ga – 2,01%.
SLK koji je bio rekordan minus u jednom danu?


Di je tenkista koji je tvrdio da ćemo danas u zeleno?

ja sam jos u laganom plusu,ali recimo da se 30 tak % istopilo u plus 6%,a jos ima puno dana,da i to sirotinje ispari,casha nemam,u Bozijim sam rukama.Ako nista svi smo zdravi.
Zasto je Mesic rekao da trziste ocekuje slom,a Sanader odmah skocio??
Zato jer navija da Sdp dobije.Egocentricni starac.Budite uvjereni da trziste pada i zbog njega,nakon njegove izjave,znaci jucer i danas roni kud i kamo vise,nego prethodnih dana.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Mesić je nadolio ulje na vatru pred izbore,sa neodmjerenim izjavama je natjerao male da prodaju nemilice.Mogao je izjaviti recimo vaš novac nemojte držati u bankama jer baš nisu sigurne itd.Zamislite da Bush bubne dionice su napuhane na NYSE što bi bilo drugi dan,ne znam kome ovo treba pogotovo u ovo vrijeme i komu daje pravo da komentira pred izbore bilo šta…Nedopustivo čak i za jednog predsjednika.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Di je tenkista koji je tvrdio da ćemo danas u zeleno?

Pali tenk i puni cijev pa krece na Iblerov??? [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

New Report

Close