Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema straha.
da li ima uopce trgovanja obveznicama.
Mislim da su fondovi zaokupljeni gledanjem sto sada tako da mislim da ide comeback.
Ako se krene obveznicama trgovati, neznam, to nebih volio..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@Ivan
postoje warrenti kojima se trguje na eu burzama koji kažu da kada cijena dionice padne na xy kn ili u K.O. izdavatelj počinje rasprodaju dionica…u ovom je slućaju to bio adrs na 490 i ernt na 3000…upisana kolićina je 50.000 dionica svaki pa si ti računaj…ako nije bilo šortanja od strane izdavatelja, ode naša burza u krasni q… [smiley2]

@plavi

ovo što sam posto ivanu to nam svakako neće pomoći da uskoro vidimo zelene strelice…moja procijena da od bitnijeg rasta ništa do 1Q, a možda čak do 2Q iduće godine…pisao sam o tome na INI…

Od svega pomalo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kupnja – HT-R-A
18 350,00
86 349,07
150 348,00
140 347,77
5 346,50

Prodaja – HT-R-A
30 350,11
31 350,26
35 350,49
88 350,50
103 350,79[smiley8]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sada više nema dna, zadnja 348 kuna[smiley9]

Kupnja – HT-R-A
87 348,00
140 347,77
1.000 347,00
5 346,50
13 346,01

Prodaja – HT-R-A
40 349,00
485 350,00
30 350,11
31 350,26
35 350,49

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Beholder, zahvaljujem na pojašnjenju.
Znači netko bi trebao prodati 50000 komada ADRS-P ispod 490 kuna.
A ništa, čekat ćemo na 460.[smiley11]

ako smijem:

Koje je tvoje mišljenje o razlozima korekcije:
-predizborna nervoza?30%
-vanjski utjecaji?40%
-naštimavanje prinosa fondova, odnosno ostavljanje prostora za 2008.?25%
-nešto treće?5%
jer rezultati firmi za3Q i nisu tako loši.

http://whycroatia.blogspot.com/

mene ovo jako nervira, a preživio sam nekoliko ovakvih potonuća…i zato ja sada iskljućujem sve svoje trading prozore na nekih mjesec-dva….a to vrijeme ću iskoristiti za realizaciju par projekata o kojima u zadnje vrijeme razmišljam…

od mene za kraj:
1. 1929. se više neće ponoviti
2. ulaganje u dionice je dugoročno ulaganje…ako nisi spreman lovu uložiti na 2-3 godine nemoj se baviti s time
3. dolazi vrijeme daytradera i medeka pa im ja želim dobrodošlicu uz staru narodnu “svakog gosta 3 dana dosta” [smiley1][smiley1][smiley1]

pozdrav

Sad radit neke analize zbog čega ikoliko če padat, teško je tu nešto suvislo reči, ali samo bi napomenuo da se neki ljudi na korekcijama besramno obogate a da li čete to biti vi ili nečete e to je ve č vaš problem[smiley2]

I onaj koji je zapoceo ovu temu..
Di je sad?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

nikad nisam napisao ni jedan komentar na ovoj temi ali danas jednostavno moram komentirat..

svi smo svjesni da je prisutna korekcija na tržištu, stoga bih savjetovao paničarima da odma sve rasprodaju, ulože na banku i počnu uzgajat cvijeće, jer za neke ovo jednostavno nije…[smiley1]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


I onaj koji je zapoceo ovu temu..
Di je sad?


Vidi da je toliko zaljuljao da su mu ulagači dobili morsku bolest.
Sad vjerojatno i on grize nokte i nije mu do pisanja. [smiley1]

New Report

Close