Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mika: ” Točno sad si me sjetio, I dok je imao erekciju krivo je protumačio tehničku analizu i prodao ono što nije niti imao…..dalje je sve legenda.Ili anegdota. To se ne sjećam[smiley2]”

a tako je nastalo shortanje!? [smiley2]


He,he, he, Tuna, imali smo istu pomisao… [smiley2]

ivek stvarno gdje si? Korekcija udarila ti na bermudama sa zlatom….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Vec vidim tko bi trebao ispasti ‘druker’ i ‘dežurni katastrofičar’.Vjerujte da taj nisam.Ne samo ja, već bilo tko na ovom forumu tko je malo manje optimističan od ostalih.
Čitajući pojedine komentare čovjek se naprosto ne može oteti dojmu da je u toku ‘lov na vještice’ i da sve pršti od ‘prisilnog optimizma’.
Pustite svakoga da napiše što misli i ne kritizirajte ga ako misli suprotno.Ako imate argumente za protutvrdnju-iznesite ih.
Ako je netko manje euforičan od Vas to ne znači da ste VI u pravu.Narvno vrijedi i suprotno.
Živi bili i drž’ te se

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Čitavši neke današnje ranije postove, vidio sam da se spominje ATPL.

Zna li netko od vas tko zadnjih dana (osim što se prodaje) kupuje ATPL?

Pogotovo danas je bilo zorno vidljivo da je netko iskoristio gužvu za veću akumulaciju te u 3 navrata dobrano počistio do 3.300 kn. Ako ne računamo manje i ostale transkacije, samo u ta 3 čišćenja kupljeno je oko 1.800 komada što čini više od 2/3 cjelokupnog dnevnog trgovanja koje baš i nije bilo nimalo mršavo. Dapače.

valentine:

pa da vidim, može li na 0 kuna? ”

Može – u filmovima i serijama, bilo je tako nešto jučer na tv [smiley2]

tražit ću da ponove onu epizodu od jučer
e kad takvi igrači dođu u hrvatsku onda tek nastaje cirkus
ovu su zasad sve početnici
hehehe

Postanite Eu-robovi


ivek stvarno gdje si? Korekcija udarila ti na bermudama sa zlatom….[smiley2]

Bio u US. Sinoc se vratio. Opet jet leg. Koma. I am to odl for that shit. [smiley7]

skype - ivek1234


mislim da je kolega ivek ipak na razini obicnog drukera, kakvih na forumu ima gro..

Hvala na lijepom misljenju. Drago mi je sto mislis da sam toliko mocan da mogu rusiti Crobex. [smiley7]
Pa da nastavim u tom “drukerskom” tonu – po meni “the best” is yet to come.

skype - ivek1234

Ne znam čemu ta nervoza , uvažene kolege.
U tijeku je uobičajeno preslagivanje portfelja kod velikih fondova.

Prilika za reevaluaciju vlastitih portfelja i njihovog otpora na torzična gibanja.

Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Nema nam Sanadera jedan dan i odmah panika na burzi.
A zamislite kakva panika bi bila da tek izgubi izbore,ali hvala Bogu idemo mi dalje.
Idući tjedan samo shoping po konzum cijenama.[smiley1]

Možda će me optimisti napasti, ali mislim da je ovakva korekcija poželjna, sinoć gledam gdje tj. u koju dionicu bih uložio i ne mogu naći ništra da nije prenapuhano kao balon, užas jedan, bojim se da ako ovo stvarno ne ispuše bar još malo da će se u jednom trenutku desiti katastrofa.
Inače portfelj mi je zbog ove korekcije u minusu da ne bi netko misli da drukam zbog dokupa i sl. sra..

[smiley9]


Možda će me optimisti napasti, ali mislim da je ovakva korekcija poželjna, sinoć gledam gdje tj. u koju dionicu bih uložio i ne mogu naći ništra da nije prenapuhano kao balon, užas jedan, bojim se da ako ovo stvarno ne ispuše bar još malo da će se u jednom trenutku desiti katastrofa.
Inače portfelj mi je zbog ove korekcije u minusu da ne bi netko misli da drukam zbog dokupa i sl. sra..

[smiley9]

Prvo kažeš da je prenapuhano a onda da ti je portfelj u minusu. Zašto si kupovao dok je bilo još prenapuhanije? Ajd ne davi s glupostima.


Možda će me optimisti napasti, ali mislim da je ovakva korekcija poželjna, sinoć gledam gdje tj. u koju dionicu bih uložio i ne mogu naći ništra da nije prenapuhano kao balon, užas jedan, bojim se da ako ovo stvarno ne ispuše bar još malo da će se u jednom trenutku desiti katastrofa. Inače portfelj mi je zbog ove korekcije u minusu da ne bi netko misli da drukam zbog dokupa i sl. sra.. [smiley9]

Neće se desiti katastrofa, ne piši lažna proročanstva. Strah dodatno pokreće pad tržišta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close