Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa da vidim, može li na 0 kuna?

Može – u filmovima i serijama, bilo je tako nešto jučer na tv [smiley2]

cijenim pisanje kolege Međeda na ovoj temi.pise jasno i razgovjetno.mogu shvatiti njegove stavove i ćud, iako se ne salezm s njim.mislim da je kolega ivek ipak na razini obicnog drukera, kakvih na forumu ima gro..

osobno me malo skaklja, sto nema vise katastroficara..volio bih vidjeti 4-5 nickova i to onih iskusnijih kolega kako drukaju na korekciju.ovo znaci da smo svi u dionicama i da nema ko kupovati,a onda..jazovka…[smiley16]

ipak mislim da smo do 4-5 mjeseca sigurni[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Može ako firma ide u stečaj ili pokazuje iznimno loše poslovanje iz kvartala u kvartal.
BTW, Mudrinić “gubi” 20.000 kuna, znači, neka krene u kupnju.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Spominjala se OTP popodne:

sutra, petak 16.11.
ZAGREB – Poslovodstvo OTP banke na konferenciji za novinare predstavit će poslovne rezultate za devet mjeseci, planove za narednu godinu te plan širenja poslovanja banke u Zagrebu (10,00 sati, OTP banka, Avenija Dubrovnik u Avenue Mall Centru).

No respect


recimo ja neću ništa prodavati
pa ako padne 50% još uvijek neću ništa prodavati, pa da vidim, može li na 0 kuna?
Ako može tada sam gubitnik, ali s novim iskustvom i jači.
Ako je kockanje imati T-HT, onda sam ja kockar i to najveći.[smiley2]

Neznam, ali ima jedna anegdota iz 1929. Bila je dionica koja se dan prije trzila oko 100 dolara, a kad je puknulo, nitko nije htio kupit. Onda je jadni broker isao po podiju i vikao “I got to sell, I got to sell. What do I bid? What do I bid?”. I netko viknuo “A dollar”. I dobio po dolar.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Neznam, ali ima jedna anegdota iz 1929. Bila je dionica koja se dan prije trzila oko 100 dolara, a kad je puknulo, nitko nije htio kupit. Onda je jadni broker isao po podiju i vikao “I got to sell, I got to sell. What do I bid? What do I bid?”. I netko viknuo “A dollar”. I dobio po dolar.

samo nismo u 1929. godini nego u 2007.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


deimos: ” Neznam, ali ima jedna anegdota iz 1929. Bila je dionica koja se dan prije trzila oko 100 dolara, a kad je puknulo, nitko nije htio kupit. Onda je jadni broker isao po podiju i vikao “I got to sell, I got to sell. What do I bid? What do I bid?”. I netko viknuo “A dollar”. I dobio po dolar. ”

samo nismo u 1929. godini nego u 2007.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

deimos:

Neznam, ali ima jedna anegdota iz 1929. Bila je dionica koja se dan prije trzila oko 100 dolara, a kad je puknulo, nitko nije htio kupit. Onda je jadni broker isao po podiju i vikao “I got to sell, I got to sell. What do I bid? What do I bid?”. I netko viknuo “A dollar”. I dobio po dolar.

samo nismo u 1929. godini nego u 2007.


Ako imaš vremena i volje pogledaj sličnosti

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

ja sam uočio sličnost između tipa koji priča na videu i Šeksa … u jednom od izdanja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


cijenim pisanje kolege Međeda na ovoj temi.pise jasno i razgovjetno.mogu shvatiti njegove stavove i ćud, iako se ne salezm s njim.mislim da je kolega ivek ipak na razini obicnog drukera, kakvih na forumu ima gro..

osobno me malo skaklja, sto nema vise katastroficara..volio bih vidjeti 4-5 nickova i to onih iskusnijih kolega kako drukaju na korekciju.ovo znaci da smo svi u dionicama i da nema ko kupovati,a onda..jazovka…[smiley16]

ipak mislim da smo do 4-5 mjeseca sigurni[smiley2]

Mi smo presitni, o korekciji odlučuju fondovi a mi možemo mlatiti praznu slamu na forumu koliko hoćemo.

deimos:

Neznam, ali ima jedna anegdota iz 1929. Bila je dionica koja se dan prije trzila oko 100 dolara, a kad je puknulo, nitko nije htio kupit. Onda je jadni broker isao po podiju i vikao “I got to sell, I got to sell. What do I bid? What do I bid?”. I netko viknuo “A dollar”. I dobio po dolar.

samo nismo u 1929. godini nego u 2007.

1929. nisu ni čuli ra računala i za grafove,tada se je i mali Gates još igrao u pijesku i razmišljao. Tada su imali zrna riže i zbrajali ih.[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Gates i 1929?[smiley2]

Ma ne treba biti katastrofičar. Ja sam već dovoljno ovdje da mogu prepoznati face(surfere na valovima) ovdje kako drukaju na korekciju kako bi se na minimumima nakrcali dionicama i nakon izbora pobirali plodove.
Bez obzira na nepovoljne trendove fondovi su još uvijek prejaki da bi Crobex mogao ozbiljnije potonuti i zato treba gledati prilike za nakrcavanje.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

New Report

Close