Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde ajde, nemojte po Mesiću, pa nije čovjek kriv što je realan. Zapitajte se tko nam vodi gospodarstvo, barem zadnje 4 godine.

nema sanadera jedan dan na televiziji i vidi što se dešava s tržištem[smiley1][smiley1]

LJudi,izbori su ,mora netko da nahebe

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

A i bolje da se balon malo napumpa pa malo ispumpa nego da pukne, onda smo svi naj…

po svemu sudeci masakr se nastavlja do daljnjega na Vasu i moju zalost!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Točno sad si me sjetio, I dok je imao erekciju krivo je protumačio tehničku analizu i prodao ono što nije niti imao…..dalje je sve legenda.Ili anegdota. To se ne sjećam[smiley2]

a tako je nastalo shortanje!? [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Jedino što je bitno za sve koji su ušli na Burzu unazad par mjeseci je da čekaju cijeli ciklus – godinu dana. U godinu dana će doći na svoje i zaraditi dovoljno.

slažem se, ja sam jedan od takvih:) ali čekam svoje vrijeme ne prodajem iako sam puno popušio

Cookie Monster


Pa šta se nije i Benjamin Grahham obogatio baš na ovakvim slučajevima, kupujuči od paničara?[smiley2]

da ali na nekim drugim tržištima , uredjenim .
ima tu panicara koji mahom prodaju bez veze (danas EIG), isto tako i kupuju .
Sumljam da panicari mogu toliko rusiti trziste , najvjerovatnije bi ih neko zaustavio.Igrju se tu neke druge igrice.[smiley3]
eh , kakav to panicar danima rasprodaje adrs po tisuce komada nakon odlicnog 1H i 3 Q izvjesca . a da nepricamo o drugim dionicama.

najvrednije stvari u životu su besplatne

evo malo utjehe..

http://limun.hr/main.aspx?id=211180

dakle, love ima!!!
a to je ono najvaznije.pitanje je samo, kad ce slapovi novca krenuti na burzu.
osobno mislim da prije N.G.nista,ako pobijedi SDP, ako HDZ onda poslije izbora, lagano gore, pa opet hladjenje do N.G:
kako god okrenes, bit ce kad fondovima pase, dakle, poslije N.G:

[smiley6]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

“Budite u strahu kada su drugi pohlepni i pohlepni kada su drugi u strahu”
“Ne gledajte burzovne izvjestaje”

Warren Buffet

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Cijenim Fajdu iz RBA investa, ali ova njegova potreba da nas izvijesti preko kako je na tržište kapitala ušlo 3 milijarde kuna prošli mjesec mi je jako znakovita. Nije valjda da su ne fond managerima počele tresti gaće. Kolika ja euforija bila dignuta oko HT ja sam mislio da će se zavrtit barem duplo više. Izgleda da je Hrvat ‘simplifikus’ ipak malo opreznija ovčica odnosno svinja. Lepe su si odlućili spremit malo lovice od HT-a i inih IPO-ova u žepeka i to je to.

Petrov sa business.hr-a je stvari izgleda počeo doživljavati osobno i odlučio voditi borbu protiv vjetrenjača (čitaj korekcije na HT-u), ako treba on i njegovih 1000 jurišnika će braniti cijenu i zubima ako treba. Puno sreće želim svakom koji misli da je pametniji od tržišta jer mislim da će mu jako trebati.

Ali ja još mislim da nema panike (bar ne za forumaše)u ovoj korekciji, spasit će fondovi kožu i kome treba i kome netreba, zadnje što bi htjeli vidjeti je ‘run’ na svoje šaltere.

Nego vidim da mi kolega Ivek slabo piše, tko zna koliko je tona zlata kupio… još ćemo mi medvjedi i koji rudnik kupiti [smiley2][smiley2][smiley2]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

recimo ja neću ništa prodavati
pa ako padne 50% još uvijek neću ništa prodavati, pa da vidim, može li na 0 kuna?
Ako može tada sam gubitnik, ali s novim iskustvom i jači.
Ako je kockanje imati T-HT, onda sam ja kockar i to najveći.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close