Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svako zlo za neko dobro…. Možda nam se uskoro pruži prilika da poput nekih kupimo neku firmu za jednu kunu…[smiley1]

marinko-burzomlat daj pucaj-reci svoje misljenje zato i postoji forum

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


asd: ” Sta kukate? Zaradili ste ove godine kao nikada do sada. Lagano hladenje, izbori, sv. Nikola, Bozic, skijanje… i onda ajmo ispocetka krajem prvog mjeseca kad insideri pocnu curiti GFI. Sve je OK. ” O čemu ti to? Velika većina je izgubila, većina dionica su 30-50 % manje nego u 5. mjesecu. Sve osim brodara, todorićevaca i nekih građevinara. Portfelj mi je u minusu 33%. Nadam se da je ovo dno a ne prodajem jeftinije nego sam kupio, makar poginuo.

Ija u debelom minusu. Nadam se da je ovo dno svih dna.

Crobex je u plusu 50% za sada ove godine.

Brodari, todoricevci, gradevinari i HT cine valjda 90% prometa burze.

Jedino što je bitno za sve koji su ušli na Burzu unazad par mjeseci je da čekaju cijeli ciklus – godinu dana.
U godinu dana će doći na svoje i zaraditi dovoljno.

No respect

super24:

pa od kog su dosle? onako otprilike.. ovako kako sad tajis reko bi mozda ti je moja baba rekla..

Tri babe su u pitanju.Zaba-baba,PBZ-baba i OTP-baba


sta je to OTP?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


btw jučer su bili na HRTU Serija Vrhunski prevaranti 3, nekaj je bila tema manipulacijma dijonica mozda je to bilo priprema za danasnji okrsaj da nisam prisutan 3 godine ovakav bi me pad tzv. pad uplasio

I meni palo na pamet
[smiley2]

meni je neki frajer čistio cipele,to je jako opasno za burzu jer postoji priča o čistaću cipela,ajde da neko to sad ispriča,vrijeme je,he,he,he,he

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

sta je to OTP?

OTP-banka koja ima svoj investicijski fond

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Drhtave ručice “vrijeme je za prodaju”, kasnije ćete se lupati u glavu…
Nije ovo za svakoga…

in,

meni je neki frajer čistio cipele,to je jako opasno za burzu jer postoji priča o čistaću cipela,ajde da neko to sad ispriča,vrijeme je,he,he,he,he

Dakle, bio jednom jedan čistać cipela i bio je jako siromašan. Jednom je čuo kako dva čovjeka pričaju da treba kupit neke dionice jer će ić gore. Nije kupio ništa jer nije imao novaca. Od toga je nastala korekcija. Dalje ne znam kako je priča išla……

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


in: ” meni je neki frajer čistio cipele,to je jako opasno za burzu jer postoji priča o čistaću cipela,ajde da neko to sad ispriča,vrijeme je,he,he,he,he ” Dakle, bio jednom jedan čistać cipela i bio je jako siromašan. Jednom je čuo kako dva čovjeka pričaju da treba kupit neke dionice jer će ić gore. Nije kupio ništa jer nije imao novaca. Od toga je nastala korekcija. Dalje ne znam kako je priča išla……

Legenda kaže da je nakon toga taj čistač cipela imao erekciju[smiley2][smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

mika: ” in: ” meni je neki frajer čistio cipele,to je jako opasno za burzu jer postoji priča o čistaću cipela,ajde da neko to sad ispriča,vrijeme je,he,he,he,he ” Dakle, bio jednom jedan čistać cipela i bio je jako siromašan. Jednom je čuo kako dva čovjeka pričaju da treba kupit neke dionice jer će ić gore. Nije kupio ništa jer nije imao novaca. Od toga je nastala korekcija. Dalje ne znam kako je priča išla…… ” Legenda kaže da je nakon toga taj čistač cipela imao erekciju[smiley2][smiley2]

Točno sad si me sjetio, I dok je imao erekciju krivo je protumačio tehničku analizu i prodao ono što nije niti imao…..dalje je sve legenda.Ili anegdota. To se ne sjećam
[smiley2]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close