Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi smo se ko kokoši raskokodakali:

CROBEX 4872, -1,96%[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Svako zlo za neko dobro….
Možda nam se uskoro pruži prilika da poput nekih kupimo neku firmu za jednu kunu…[smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Svako zlo za neko dobro…. Možda nam se uskoro pruži prilika da poput nekih kupimo neku firmu za jednu kunu…[smiley1]

Kladim se da ćemo gledati tržište kao u ožujku 2005. godine, znači 50-tno manje, mišljenja?
Crobex na 2000[smiley8]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa ja se nebi upuštao u prognoze jer će me ‘razapet’ na forumu.
Iskreno nemam baš pretjerano pozitivno mišljenje o mogućem raspletu.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Pa ja se nebi upuštao u prognoze jer će me ‘razapet’ na forumu. Iskreno nemam baš pretjerano pozitivno mišljenje o mogućem raspletu.

Ti si pesimist-a[smiley2]?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sinoć sam dobio neke informacije koje nisu baš optimistične,a s obzirom od koga su došle,nisu za zanemarit.Nadam se da griješim.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Mislim da su u ovdje izbori samo jedan dobar paravan fondovima i bankama. Naravno da izbori donose nesigurnost ali…
Banke su u zadnje vrijeme počele prilično gubiti štedne uloge zbog odljeva na tržište kapitala. Nešto se počelo i vraćati u akcijama u kojima daju veće kamate. Ali to nije ni blizu dovoljno za pokriti obvezne rezerve potrebne za pokrivanje rastuće potražnje za kreditima.
Rohatinski najavljuje još oštrije mjere, između ostalog i povećanje eskontne kamatne stope. Unatoč restriktivnim mjerama moguće je poticanje poduzetničkoh kredita dok plasmane za stambene kredite neće “globiti”.
E sad, za sve to bankama treba love, a građanima se omililo ulagati na burzi i sve ih manje štedi u bankama.
Uzmemo li u obzir da je većina fondova u vlasništvu banaka nekako imam osjećaj da su malo podmetnuli leđa kako bi si građani ipak malo razmislili hoće li i dalje ulagati na rizičnoj burzi ili u sigurnosti bankovne štednje sa garantiranim 6-postotnim prinosom godišnje.

Nadalje, u prosincu bi tebao biti gotov pravilnik kojim bi se reguliralo ulaganje mirovinskih fondova u JDD kotaciji (nisam siguran je li i JDD ili samo prva kotacija).
Zašto bi mirovinci kupovali skupe dionice kad njihovi kolege mogu malo spustiti cijene?

Ne znam, zvučim kao teoretičar zavjere, možda sam pretjerao ali neke stvari nisu slučajne.


Sinoć sam dobio neke informacije koje nisu baš optimistične,a s obzirom od koga su došle,nisu za zanemarit.Nadam se da griješim.

pa od kog su dosle? onako otprilike.. ovako kako sad tajis reko bi mozda ti je moja baba rekla..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Za ovo danas možemo zahvaliti Mesiću i Rohatinskom, ničem drugom. Sutra bi trebao uslijediti oporavak.

Ignore: KressoM, delux


Sta kukate?
Zaradili ste ove godine kao nikada do sada.

Lagano hladenje, izbori, sv. Nikola, Bozic, skijanje… i onda ajmo ispocetka krajem prvog mjeseca kad insideri pocnu curiti GFI.

Sve je OK.


O čemu ti to? Velika većina je izgubila, većina dionica su 30-50 % manje nego u 5. mjesecu. Sve osim brodara, todorićevaca i nekih građevinara. Portfelj mi je u minusu 33%. Nadam se da je ovo dno a ne prodajem jeftinije nego sam kupio, makar poginuo.

pa od kog su dosle? onako otprilike.. ovako kako sad tajis reko bi mozda ti je moja baba rekla..

Tri babe su u pitanju.Zaba-baba,PBZ-baba i OTP-baba

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Za ovo danas možemo zahvaliti Mesiću i Rohatinskom, ničem drugom. Sutra bi trebao uslijediti oporavak.

Žao mi što sam glasao za Mesića, nikad više.

New Report

Close