Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL prodaje …………….. [smiley2]

Tko?

ˇMeni je Tankerska kandidat za nagradu ‘enigma dana’.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Slavonac?
Ili su već izašli?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ˇMeni je Tankerska kandidat za nagradu ‘enigma dana’.

A meni je Tankerska BOL dana a ostace vjerojatno i bol godine,ukoliko ne rikne jos koja moja uzdanica[smiley7]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

4892,55
-1,55%[smiley9]

gdje je kraj?

Hoćemo li ispod 3000?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

-1,67% trenutno
sutra slijedi odbijanac, kao i obično

jel to puko balon ili je samo konac popustio[smiley11].Sreca moja da imam 8 paketa HT-a od IPO-a koji me drze u plusu al ak ovak nastavi otopit ce se i to[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

300000 ljudi još nije prodalo HT. Puno njih ima da je samo jedan član obitelji kupio dionice a tu su još onda žena i punoljetna djeca. Ukoliko dionica neće biti 420 kn prije izbora za Sanadera neće glasati 500000 ljudi koji bi inače glasali. Mislim da si to on neće dopustiti.

Strpimo se malo da prođu izbori, onda malo da prođe godina i kad u prvom mjesecu se zazeleni bit će topla zima.

Cookie Monster

ja bas mislim naprotiv.. ak im sanader lijepo objasni da ako ljubo bude na vlasti HT bi mogao biti i 300kn a ako sanader ostane biti ce i 500.. a ne ovi koji su mislili skupo prodat pa glasat za jurcica.. ima sanader lijeka i za takve[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


jel to puko balon ili je samo konac popustio[smiley11].

Puko “ceo fudbal”. [smiley2]

No respect


wiking: ” jel to puko balon ili je samo konac popustio[smiley11]. ” Puko “ceo fudbal”. [smiley2]

Ne da je pukao nego eksplodirao!!!!
Ali kontam da fondovi to rade!!!! samo dokle malo je gadno gledati kako curi para.[smiley9]

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close