Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex +0,28

dan je pametniji od noći


Mislim da tek nakon izbora može to gore, lagano gore, a jače tek iduće godine. Ako SDP dobije očekujem malo stabilnije tršište i korekciju kod dionica tipa IGH itd.., a ako HDZ dobije onda sve ostaje po starom i možemo i dalje očekivati strah stranih ulagača. Tek nakon što nam pravosuđe počne funkcionirati možemo očekivati pravi rast!

Kad pravosudje prosljaka tek onda se moze ocekivati korekcijetina jer ce gro firmi u blokadu racuna

Kolege mislim da bi mogli i zatvoriti ovu temu na neko vrijeme.

Saladin:

Mislim da tek nakon izbora može to gore, lagano gore, a jače tek iduće godine. Ako SDP dobije očekujem malo stabilnije tršište i korekciju kod dionica tipa IGH itd.., a ako HDZ dobije onda sve ostaje po starom i možemo i dalje očekivati strah stranih ulagača. Tek nakon što nam pravosuđe počne funkcionirati možemo očekivati pravi rast!

Kad pravosudje prosljaka tek onda se moze ocekivati korekcijetina jer ce gro firmi u blokadu racuna


llrb ce u pozitivnu blokadu kad naplati 20 milijuna od HHZO-a[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Najveći dužnik je država, kad pravosuđe počne funkcionirati i država će počet plaćati, … kad to zadovoljimo onda će se svi prilagodit.

Cookie Monster

ne mislim da bi trebli zatvoriti temu
al sad cemo ju zvati upshifting (jel može gospodine febo)
tj. korekcija prema gore

Postanite Eu-robovi

Iskreno rečeno očekivao sam veći rast Crobexa. Sve mi ovo smrdi da ćemo za koji dan opet nizbrdo.
Fondovi ne pršte od optimizma, pa da kupuju kao mutavi, kladioničari su se povukli ofurenih prstiju nakon raznih navlakuša i katastrofičnih naslova u novinama. Uzmimo u obzir izbore, a nakon izbora INA-u. Uskoro u SDA sjedaju nagradne dionice, a kad znamo da 80% dioničara nije diralo svoje dionice INA-e, hm, ništa mi se to ne sviđa.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


ne mislim da bi trebli zatvoriti temu al sad cemo ju zvati upshifting (jel može gospodine febo) tj. korekcija prema gore

a da ju umjesto “korekcija” nazovemo “pa po lojtrici dol i gor”

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Najgore što bi se moglo dogoditi je da za koji dan nakon izlistanja ATGR se počne prodavati za cijenu manju od one na IPO-u.
Onda ćemo vidjeti što znači riječ pesimizam.[smiley10]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Timig ove korekcije mi nikako nije jasan.
Prihvaćam prije spomenute igre fondova, koji su ispunili godišnje norme i više ne igraju žestoko, čekajući slijedeću godinu. Ali onda smo to trebali imati prošle godine u ovo vrijeme.
OK.,ljudi su akumulirali sredstva za dodatne Ine, za dokap. ATLN, fondovi su uplaćivali Atlantic…
Ja sam očekivao najniže vrijednosti u toku IPO-a Atlantica i tada sam nešto kupovao.
Ovo nisam očekivao, jer bi bio pričekao s kupnjom. Nažalost, nemam slobodne gotovine, da mogu bezbrižno čekati nenadane korekcije.


Timig ove korekcije mi nikako nije jasan.
Prihvaćam prije spomenute igre fondova, koji su ispunili godišnje norme i više ne igraju žestoko, čekajući slijedeću godinu. Ali onda smo to trebali imati prošle godine u ovo vrijeme.
OK.,ljudi su akumulirali sredstva za dodatne Ine, za dokap. ATLN, fondovi su uplaćivali Atlantic…
Ja sam očekivao najniže vrijednosti u toku IPO-a Atlantica i tada sam nešto kupovao.
Ovo nisam očekivao, jer bi bio pričekao s kupnjom. Nažalost, nemam slobodne gotovine, da mogu bezbrižno čekati nenadane korekcije.

Meni je jasno:
– 20milijuna dionica HTea = 7,4 miljarde kuna
– 7% Ine radnicima = 2 miljrde kuna
– 7% Htea radnicima = 2 miljarde kuna
– ATGR, VERN = 700 miljona kuna
– Dokapitalizacije 1,5-2 miljarde
– eventualno IPO kapitalnog fonda
– loše vijesti iz aamerike
– izvlačenje love tipa Hypo i ostali

procjenjujem da nam fali jedno dvadeset miljardi keša za sve pokupovati
nama ne da prijeti korekcija nego slom burze, jer ne vidim tko bi to sve mogao apsorbirati?
tako da ovu temu možete slobodno zatvoriti i otvoriti temu – slom burze

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


Mislim da tek nakon izbora može to gore, lagano gore, a jače tek iduće godine. Ako SDP dobije očekujem malo stabilnije tršište i korekciju kod dionica tipa IGH itd.., a ako HDZ dobije onda sve ostaje po starom i možemo i dalje očekivati strah stranih ulagača. Tek nakon što nam pravosuđe počne funkcionirati možemo očekivati pravi rast!

Ja isto očekujem korekciju na IGH

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close