Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valjda ce CROBEX u plus, da mi bas ko jucer cijeli dan ne prodje u CRVENOM [smiley7]….U Kini bome dobro pada, vec par dana zaredom po preko 2%…(od 6100 bodova na evo trenutno 5533)

http://money.cnn.com/data/world_markets/

Zeleno!!! Raste trava zelena,zelena.. [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

[smiley1] jer još trava nije nikla …
(cikla, cikla …)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Jeste gledali danas Poslovni klub?

Baš me razveselio Ž. Kardum

Rekao je da pri ovakvom ponašanju tržišta kavo je sada na djelu uspješni špekulanti mogu biti samo oni koji jako dobro poznaju tržište i imaju dovoljno financijske snage da prodaju kada to žele a na kada to moraju.

Ništa nisam prodavao u zadnjih dva tjedna nego pomalo skupljam s nadom da će biti još povoljnije…[smiley2]

Kardume, Kardume, ulijepšao si mi večer! [smiley2]

La vita e bella!

Al da bi cila nikla, prvo triba nići trava, pa se onda poberu cikle, pa opet ostane samo trava… [smiley1][smiley1][smiley1]


Jeste gledali danas Poslovni klub?

Baš me razveselio Ž. Kardum

Rekao je da pri ovakvom ponašanju tržišta kavo je sada na djelu uspješni špekulanti mogu biti samo oni koji jako dobro poznaju tržište i imaju dovoljno financijske snage da prodaju kada to žele a na kada to moraju.

Ništa nisam prodavao u zadnjih dva tjedna nego pomalo skupljam s nadom da će biti još povoljnije…[smiley2]

Kardume, Kardume, ulijepšao si mi večer! [smiley2]

Iako dotičnog nakon onih bezočnih laži da nema problema u trgovanju nakon izlistanja HT ne mogu smisliti, slažem se s njime.
Također, nisam ništa prodavao posljednjih mjesec i pol dana. Zadnje prodaja 19.09.

No respect


Posejdon: ” Jeste gledali danas Poslovni klub? Baš me razveselio Ž. Kardum Rekao je da pri ovakvom ponašanju tržišta kavo je sada na djelu uspješni špekulanti mogu biti samo oni koji jako dobro poznaju tržište i imaju dovoljno financijske snage da prodaju kada to žele a na kada to moraju. Ništa nisam prodavao u zadnjih dva tjedna nego pomalo skupljam s nadom da će biti još povoljnije…[smiley2] Kardume, Kardume, ulijepšao si mi večer! [smiley2] ” Iako dotičnog nakon onih bezočnih laži da nema problema u trgovanju nakon izlistanja HT ne mogu smisliti, slažem se s njime. Također, nisam ništa prodavao posljednjih mjesec i pol dana. Zadnje prodaja 19.09.

čestitam, položili ste za Iskusne špekulante (barem po Kardumu)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ni ja.. Nema prodaje, samo fundament buraz! I dokup.. [smiley2]

DOW
+117.54 13,660.94
+0.87%
NASDAQ
+30.00 2,825.18
+1.07%
S & P 500+18.10 1,520.27
+1.20%

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ja sam samo skupljao u ovoj korekciji.[smiley1][smiley1]

jutros skoro sve azijske burze u zelenom!
danas bi i kod nas moglo biti nešto zelenog špinata u ove jesenje dane![smiley2]

dan je pametniji od noći

Mislim da ce biti jos vremena za skupljanje. Ne vidim nikakve naznake nekoga brzoga rasta vecine dionica.
Cast iznimkama koje ‘pate’ radi trenutacnog negativnog ozracja burze. Medjutim neki to lijepo koriste za podebljavanje u istima. Treba samo naci dionice koje najvise prodaju mali a kupuju veliki. Evo ja bih naveo onu koja je najocitija: HT.
A nije jedina.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close