Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja dionice samo kupujem. Prodavat ću dok mi ustreba za kruh. Tako je u svim knjigama i toga se držim. laku noć!

Svaka čast. I moja je takva teorija.Prodajem samo kad mi zatreba za nešto,i kad globalno pogledam stalno se penjem.Neuzbuđujem se previše na korekcije,iako nisu ugodne za gledati.

Crobex

14.05.2007 4.992,17
05.11.2007 4.985,73

[smiley11]

No respect


Crobex

14.05.2007 4.992,17
05.11.2007 4.985,73

[smiley11]

Koliko puta ćemo još roniti ispod 5000?

Oćemo opkladu baciti?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Crobex 14.05.2007 4.992,17 05.11.2007 4.985,73 [smiley11]

NI ORALI NI KOPALI, kaj bi se reklo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koliko puta ćemo još roniti ispod 5000?

Oćemo opkladu baciti?

Ako me sjećanje ne vara, ovo je 5. pad ispod 5.000.


SLK:

Crobex 14.05.2007 4.992,17 05.11.2007 4.985,73 [smiley11]

NI ORALI NI KOPALI, kaj bi se reklo

Na sreću, još uvijek sam u debelom plusu u zadnjih 6 mjeseci, za razliku od Crobexa koji se vratio tamo gdje je bio. [smiley11]

No respect

Do 2008. više ništa. Niz fondova se počinje pripremati za 2008. Možda top 3 fonda pokrenu koju dionicu do kraja godine kako bi osvojili 1. mjesto. ostali si priprimaju ulaz za 2008.

Po meni kada nešto tako pada pokazuje to da tržište trenutno nema snagu te će trebati nešto jače da ga gurne, recimo izbori te želja HDZ-a za pobjedom i guranje T-HT-a u neseba[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovaj poslovni pocinje imati sve manje smisla. Milijun postova o katastrofi; pa optuzivanja kako su neki ‘navukli’ pisanjem o korekciji na ovu kataklizmu i slicno.
Stvarno svakakvih postova; i sto je najgore u velikom broju, rekao bih i u vecini.
Neka prvo pogledaju stanje od pocetka godine do danas u 16:00 pa neka pisu o katastrofi.
Ja bih pisao o proljecu i renesansi. Ne mogu se zakljucci izvlaciti iz trgovanja jedan-dva dana na burzi; nego se treba uzesti neki duzi rok; sto je ociti mnogima stran pojam.\
Takodjer postovi da bas od slijedeceg dana trgovanja ide sve gore; jer mnogi imaju taj osjecaj i ‘ovo je sve sad bagatela’ itd
A kad se ovdje pisalo o napuhanosti gradjevinskog sektora i nerealnim P/BV, P/E itd, onda su isti ti pljuvali ‘postove katastroficara’.
Stvarno danasnji dan je ogolio razmisljanje mnogih forumasa i njihovo poimanje burze.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Ne prodaju samo mali,to je ono šta mene zabrinjava.[smiley7]

valda te to netreba zabrinjavat.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

krivo sam se izrazio .ono štose danas dalo primjetiti su veliki nalozi postavljeni na prodaju.ispod njih su se skupljale drhtave ručice i to se čistilo cijeli dan.e sad tko ne prepoznaje fondovsku polilitiku taj je slijep.samo koliko dugo mogu spuštati crobex a da im se to ne odbije u glavu i to je pitanje.možda spremaju za kraj jedan spektakularni rast u kojem će pokazat raji da im mogu zaradit novce.sve u svemu treba imat hladnu glavu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Dečki, nema mjesta plakanju, treba raditi. I kad indeks pada može se zaraditi. Istina nešto manje, ali ipak.
Ak to nije dosta, stavite sve u Eure (koji ionako gubi u odnosu na najjaču valutu na svijetu – kunu) ili Kunu.
Banke samo što ne vuku za rukav da im date svoje novce, kako bi one mogle zarađivati.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


” Koliko puta ćemo još roniti ispod 5000? Oćemo opkladu baciti?

Tipujem da nećemo skoro probijati 5000 prema dolje..

New Report

Close