Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislio sam da ce se danas situacija popraviti ali i danas je crvenilo do bola gdje god pogledao, od crobex danas boli glava.evo nesto u okruzenju cini mi se da se situacija nesto i popravlja,da li ce se i stvari kod nas okrenuti na bolje? bojim se da i ovaj tjedan treba drzati gace cvrsto

Znam da je OT, ali ova latinska poslovica u potpisu je u pluralu (”svoje križeve”) ako bi ju doslovno prevodili, ali naravno možemo ju prevesti u duhu našeg jezika u singularu.

P.S. Da ne bi ispalo da sam ja pametan, to mi je rekla zaručnica koja se u latinskom snalazi puno bolje nego ja. NHF [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


mislim da treba izdržati još ovaj tjedan jer izvješća za 3Q izleze za koji dan , usput okruženje se već lagano zeleni…
Za neke firme su već došla (KOEI, LRH, …) i nisu niti loša pa svejedno tonu.


Prisjest ce i fondovima kad ekipa krene povlaciti sredstva.

Tko se maca laca od maca i pogiba! Neka crknu (fondovi)! [smiley2]

skype - ivek1234


Alien: ” Prisjest ce i fondovima kad ekipa krene povlaciti sredstva. ” Tko se maca laca od maca i pogiba! Neka crknu (fondovi)! [smiley2]

čekaj nek krenu ivek

Glasnogovornik IGH na neodređeno

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/ina-ponovno-ispod-2600-kuna,1794.html

skype - ivek1234

Korekcija su uvijek bilo, a ova više manje traje pola godine. 90% mi je u dionicama i nije mi lako gledat ovo danas, ali sam uvjeren i da SDP pobijedi da će na proljeće sve dionice doseći bar ATH pa još jedno 20%. jedina razlika je da je ovo jedna od dubljih korekcije potpomognuta s više faktora – izbori, zima, stanje u regiji i svijetu, hypo, IPOi, mnogo malih i neiskusnih i sl. uvjeren sam da ćemo crobex na proljeće gledati iznad 6000. a do tad presložite portfelj i ne gledajte komp. ja to na nažlost ne mogu [smiley16]

p.s. ova korekcija me nagnala da glasam za one za koje nebi glasao u najluđim snovima [smiley16]

Conan:

mislim da treba izdržati još ovaj tjedan jer izvješća za 3Q izleze za koji dan , usput okruženje se već lagano zeleni…

Za neke firme su već došla (KOEI, LRH, …) i nisu niti loša pa svejedno tonu.

Nisam pročitao izvješće Koei-a ali mislim da je više nego loše ako je danas dionica toliko pala…[smiley9]

na 4300 sve prodajem...

pregledavsi malo crobex pa mi smo ponistili pola ove godine[smiley7],sad smo na razini 8. mjeseca 2007 ili sto je u 5. mj. liznulo 4900[smiley7].Hocemo li ponistiti cijelu 2007. god ?[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


.Hocemo li ponistiti cijelu 2007. god ?[smiley16]

Vrlo lako moguce.

skype - ivek1234

zašto se ovakva situacija uopce zove korekcija,pa ovo je kriza na kvadrat u zadnjih 6 mjeseci,bolje bi prosao da sam orocio na banci lovu,dobio bi sigurno 3 % i nebi se nervira,a sad su fondovi skoro pa na nivou kad sam usao,jos kad uzmu naknadu za upravljanje bit cu u minusu

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

zašto se ovakva situacija uopce zove korekcija,pa ovo je kriza na kvadrat u zadnjih 6 mjeseci,bolje bi prosao da sam orocio na banci lovu,dobio bi sigurno 3 % i nebi se nervira,a sad su fondovi skoro pa na nivou kad sam usao,jos kad uzmu naknadu za upravljanje bit cu u minusu

To ti je kad kupuješ dionice na ATH.Sve u svemu situacija i nije tako crna pad uz velike promete,što je dobar znak,mislim još malo ovako i onda treba početi kupovati.

To ti je kad kupuješ dionice na ATH.Sve u svemu situacija i nije tako crna pad uz velike promete,što je dobar znak,mislim još malo ovako i onda treba početi kupovati.
[/quote]

teorija kaze ovo
;MEDVJEĐE TRŽIŠTE

cijene ce nastaviti padati. ratuci volumen oznacava da sve vise investitora prodaje, to vodi opadajucem trendu

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

New Report

Close