Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivek123:

Neka meni polugica, neka…. Nemre niti Ljubo do njih!!!! [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]”

možda može mesić? [smiley2]

Teško. I tu fitilj dogorijeva…. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

Pa koliko još sve treba pasti da se nazove slomom burze???? Najbolje da se već tako nazove pa da se i toga riješimo[smiley2][smiley3]

ovo je dno definitivno sljedi stabilizacija a ponovni rast zavisi od dosta faktora


Pa koliko još sve treba pasti da se nazove slomom burze???? Najbolje da se već tako nazove pa da se i toga riješimo[smiley2][smiley3]

Dok ti padnu gaće!


Che: Pa koliko još sve treba pasti da se nazove slomom burze???? Najbolje da se već tako nazove pa da se i toga riješimo[smiley2][smiley3]
Dok ti padnu gaće!

………….drž’ te čvrsto gaće i pripremite čiste !!!!!!!!!!!!!!
………….(stara brokerska [smiley13] )


tenkista: ” Che: Pa koliko još sve treba pasti da se nazove slomom burze???? Najbolje da se već tako nazove pa da se i toga riješimo[smiley2][smiley3] Dok ti padnu gaće! ” ………….drž’ te čvrsto gaće i pripremite čiste !!!!!!!!!!!!!! ………….(stara brokerska [smiley13] )

Ova mi se sviđa! [smiley2]
Vrlo je slikovita i opisuje emociju koja je prepoznatljiva kod nekih “investitora” [smiley2]

La vita e bella!


ovo je dno definitivno sljedi stabilizacija a ponovni rast zavisi od dosta faktora

halo jomii, imaš private message 🙂

da gace vec sam prozivljavao sa cirem na zeludcu ovak nesto al ne bas tak jako.Ovo je ipak malo jaca koreekcija moraju to svi priznat jer evo usli smo u 2. tjedan sa padanjem.Pojedine dionice se naziru koje su odradile korekciju al ima tu jos mnogo njih[smiley7].Mislim da fondovi rade da svima prisjedne trzenje na burzi da im vise nikad ne padne na pamet da se tim bave[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


da gace vec sam prozivljavao sa cirem na zeludcu ovak nesto al ne bas tak jako.Ovo je ipak malo jaca koreekcija moraju to svi priznat jer evo usli smo u 2. tjedan sa padanjem.Pojedine dionice se naziru koje su odradile korekciju al ima tu jos mnogo njih[smiley7].Mislim da fondovi rade da svima prisjedne trzenje na burzi da im vise nikad ne padne na pamet da se tim bave[smiley3]

Prisjest ce i fondovima kad ekipa krene povlaciti sredstva.

mislio sam da ce se danas situacija popraviti ali i danas je crvenilo do bola gdje god pogledao, od crobex danas boli glava.evo nesto u okruzenju cini mi se da se situacija nesto i popravlja,da li ce se i stvari kod nas okrenuti na bolje? bojim se da i ovaj tjedan treba drzati gace cvrsto

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

mislim da treba izdržati još ovaj tjedan jer izvješća za 3Q izleze za koji dan , usput okruženje se već lagano zeleni…

na 4300 sve prodajem...

Crobex je danas probio donji Bollinger a RSI je na 20. Lose [smiley16]

New Report

Close