Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja sam se brinuo zbog te likvidnosti fondova i koliko oni zapravo imaju keša za otkup HT-a. Raspoloženje mi je popravilo saznanje koje sam negdje pročitao da je do sada svega 20% malih dioničara odlučilo prodati dionice INA-e.
Analogno tome računam da bi otprilike toliko odlučilo prodati HT u toku godine dana od izlistanja što ne bi trebalo ugroziti likvidnost. Već u srijedu se vidjelo popuštanje 63-ca i da nije bilo većih naloga na prodaji koje sam spomenuo u pretprošlom postu popustio bi pritisak na prodaji i kupci bi se trebali bolje potruditi (čitaj: povećati ponudu).
Novi IPO-i? Ovoliki IPO kao što je HT-ov sumnjam da će se skoro ponoviti, a manje IPO-e tržište proguta bez problema lagano hladeći Crobex što investitori koji razmišljaju znaju dobro iskoristiti.
Sve u svemu za sada je sve pod kontrolom. Opcije kod nas još nisu zaživjele, da bi one mogle zavrtiti spiralu. Čak niti izbori i rezultati izbora ne bi trebali ništa značajnije poremetiti osim možda pojave male nestabilnosti, jer se i taj PKD neće odmah uvesti i pitanje je što će nakon svih dogovora, čitanja na saboru, amandmana, ispasti od prvotne zamisli.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


jedinu opasnost vidim u odlasku velih igrača iz Crobexa ali mislim da se to neće i ne može dogoditi na mah već je to proces koji traje.

Koji su to veliki igrači koji ulažu u Crobex?
Mislite na ove naše fondiće?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Najmasniji dio na burzi će tek uslijediti….ako imate perspektivne dionice samo ih čuvajte jer će u narednih godinu -dvije biti dosta novopečenih milijunaša u Hrvata…!!!!!!!!

Novac je kisik burze!


febo: ” jedinu opasnost vidim u odlasku velih igrača iz Crobexa ali mislim da se to neće i ne može dogoditi na mah već je to proces koji traje. ” Koji su to veliki igrači koji ulažu u Crobex? Mislite na ove naše fondiće?

svakako. mislim na fondove a pogotovo strane invest.fondove.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Najmasniji dio na burzi će tek uslijediti….ako imate perspektivne dionice samo ih čuvajte jer će u narednih godinu -dvije biti dosta novopečenih milijunaša u Hrvata…!!!!!!!!

slažem se balboa u potpunosti samo dajte malo strpljenja.pustite dionicu godinu dvije a ne dan dva.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ja ne smatram naše fondove velikim igračima, osim u nekim hrvatskim okvirima,a strani fondovi tu još nisu ni primirisali.
Što se tiče njihovog izlaska, ne znam kuda bi to oni izašli.
Da se malo više izlože bilo gdje vani, gdje nemaju nikakvu kontrolu,pojeli bi ih za doručak.
Ne idu oni nikuda.
Bolje prvi u selu, nego………….

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Stranci znacajnije ulaze nakon ulaska u NATO.
Njima je bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

e moj prijatelju ima fondova svugdje sase blse ito dobro


Ja ne smatram naše fondove velikim igračima, osim u nekim hrvatskim okvirima,a strani fondovi tu još nisu ni primirisali. Što se tiče njihovog izlaska, ne znam kuda bi to oni izašli. Da se malo više izlože bilo gdje vani, gdje nemaju nikakvu kontrolu,pojeli bi ih za doručak. Ne idu oni nikuda. Bolje prvi u selu, nego………….

Kolega Ententini me preduhitrio. Upravo kao što je napisao. Kad vani dobiju packe natrag se vraćaju doma jer tu ipak imaju nekakvu konntrolu. A što se tiče scenarija od kolege Medvjeda, tek sljedeće jeseni će doći do jače frke (nešto slično kao u proljeće 2005.) ali će se situacija smiriti (stabilizirati) u prvom dijelu 2009. Tada bi već mogao nastupiti novi val preuzimanja tvrtki.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pavu korekciju jedino trebaju građevinske firme, 50% firmi trebaju srezati troškove i malo povećati dobit i sve je OK![smiley2]


Ja ne smatram naše fondove velikim igračima, osim u nekim hrvatskim okvirima,a strani fondovi tu još nisu ni primirisali. Što se tiče njihovog izlaska, ne znam kuda bi to oni izašli. Da se malo više izlože bilo gdje vani, gdje nemaju nikakvu kontrolu,pojeli bi ih za doručak. Ne idu oni nikuda. Bolje prvi u selu, nego………….

pa pod stranim vlasništvom fonda podrazumijevam strani kapital u fondu a većinu fondova osnivale su banke koje su poptuno u stranom vlasništvu pa onda proizlazi da su i ti isti fondovi u stranom vlasništvu.
s obzirom da razgovaramo o našem tržištu onda govorimo i o hrvatskim okvirima a ne okvirima za tržište Zimbabvea. Na našem tržištu ti isti fondovi imaju veliki kapital.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

a ciji je to kapital u fondovima?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close