Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sranje i u svijetu, pa što da radimo?

Eeee, da mi je odgovor na to pitanje i kristalna kugla….. [smiley5]

skype - ivek1234


krpa: ” Graham i hrvatsko tržište kapitala?! Koliko tu ima dodirnih točaka? ”
čuj do prije godinu dana za ulagat u dionice nisi trebao znati ništa.mogao si odabrat bilo koje solidnije dionice i iamt dobit 100%.znam da su američko i hrvatsko tržište kapitala dva svemira ali sam isto tako uvijeren da će u budučnosti zarađivat samo znalci dok će neki zbrajati gubitke.

Slažem se. Za budućnost.
Trenutno? Vrlo malo.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


febo: ” sranje i u svijetu, pa što da radimo? ”
Eeee, da mi je odgovor na to pitanje i kristalna kugla….. [smiley5]

A kad nema kristalne, treba napraviti ono što si napravio pred HT.
CASH-R-A

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Bez panike ljudi, krajem idućeg tjedna građanima sjeda milijardu kuna povrata od ATGR, mogao bi biti stampedo opet, jer ako su ulagali u ATGR koji se izlistava 19.11., onda ih vrlo vjerovatno ne zabrinjavaju izbori pa će povrat opet bacit u fodnove ili drito na burzu.

Ja još uvijek mislim (zapravo se nadam) da je promjena trenda već slijedeći tjedan.
Imam neke svoje teorije, ne bih o njima.

Toliko ću još sačekati, recimo do srijede. Onda ću u glavi neurone preustrojit u “krizni stožer”. [smiley2]

Zasad – no sikiriki.

No respect


Ja još uvijek mislim (zapravo se nadam) da je promjena trenda već slijedeći tjedan.
Imam neke svoje teorije, ne bih o njima.

Toliko ću još sačekati, recimo do srijede. Onda ću u glavi neurone preustrojit u “krizni stožer”. [smiley2]

Zasad – no sikiriki.

Ja pak mislim da je utorak zadnji dan za promjenu trenda. S obzirom da imamo cini mi se vrlo slicno razmisljanje jasno je kolega zasto utorak a ne srijeda [smiley2]


Ja pak mislim da je utorak zadnji dan za promjenu trenda. S obzirom da imamo cini mi se vrlo slicno razmisljanje jasno je kolega zasto utorak a ne srijeda [smiley2]

što ste tajnoviti obadvojica. dajte prosvijetlite nas neuke. ima nas koji ovisimo o mišljenju drugih [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

SLK:

Ja još uvijek mislim (zapravo se nadam) da je promjena trenda već slijedeći tjedan.
Imam neke svoje teorije, ne bih o njima.

Toliko ću još sačekati, recimo do srijede. Onda ću u glavi neurone preustrojit u “krizni stožer”. [smiley2]

Zasad – no sikiriki.

Ja pak mislim da je utorak zadnji dan za promjenu trenda. S obzirom da imamo cini mi se vrlo slicno razmisljanje jasno je kolega zasto utorak a ne srijeda [smiley2]

Kampanja počinje u ponedjeljak, jel to ključan razlog?

Sada, u vrijeme nesigurnosti evo mog prijedloga u što uložiti svoje nofce. [smiley2]

Neprocijenjivo!

La vita e bella!

ZAGLIBILI STE?

Kako se što brže izvući iz dugova
Hrvati danas žive na kredit, tako plaćaju stan, auto, ali i svakodnevni život. I dalje raste potražnja za svim vrstama kredita, a sve je više i tzv. loših kredita, onih koje građani ne mogu redovno otplaćivati. Najviše se zaigraju kad plaćaju karticama, jer upravo kod kartičarskih kredita najbrže raste nenaplativost. Evo nekoliko savjeta kako se izvući iz gabule…http://www.tportal.hr/fset.html

Alien:

Ja pak mislim da je utorak zadnji dan za promjenu trenda. S obzirom da imamo cini mi se vrlo slicno razmisljanje jasno je kolega zasto utorak a ne srijeda [smiley2]”

što ste tajnoviti obadvojica. dajte prosvijetlite nas neuke. ima nas koji ovisimo o mišljenju drugih [smiley2]

Nema tu tajni i velike mudrosti: ATGR povrat love je 8.11. a to je cetvrtak. Po prethodna 2 IPO-a da se zakljuciti da su fondovi dizali cijene PRIJE samog povrata tako da mali koji cekaju povrat loe skuplje plate dionice. Dakle, ako zele dici cijenu prije 8.11 onda im je utorak krajnji cas da to pocnu raditi. Usput, korektivni faktor na HT-u je trajao do jucer.

to je i moja kalkulacija .mislim da bi od ponedjeljka polagano trebalo krenuti up.čak se već i u petak vidio lagani odbijanac.ne sjećam se da se itko ko je izlazio iz dionica za ipo uspio nakon njega vratiti u dionicu po istoj cijeni.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close