Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Je, ovo je korekcija prenapuhanih građevinaca i brodara, uz još neke najlikvidnije ali u manjoj mjeri.
Istina neće dugo trajati, ali mislim da će cijena ostati ispod Ath od prije i to duže vrijeme, bar do 1.,2. mjeseca.

brodari su fundamentalno još uvijek u prosjeku najjeftiniji. Odličan omjer P/E, ROE itd. Što se tiče građevinaca, to se slažem.
Glede trajanja korekcije (oscilacija), ne vjerjem da će trajati tako dugo, prije negdje do prosinca (zbog nekoliko faktora)…

Za sviju kojim aje ovo vatreno krštenje, malo haiku poezije za bolje raspoloženje:

Mila majko burza se crveni,
mila majko ajme meni,

pojede mi cijelu zaradu HT-a
da bar kupih od plazme TV-a.

mila majko minusi se množe
mila majko dali gore može?

Bura puše odnese mi gaće,
Neću više nikad dat brokeru plaće.

Mila majko, da bar lovu vrate ,
Sve bi ja na štednju , pa nek drugi pate!
[smiley1][smiley2][smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mislim da cemo bit u krekciji, do prvog-drugog mjeseca…sa povremenim pozitivnim izletima…
izbori, nova vlada (tko god da pobjedi)…[smiley1][smiley5]

Moderatora treba zabranit!!!

Evo jedan povijesni prilog iz blizeg susjedstva. Grcka je u EU od 1981 a godinu 2000. ce sigurno zapamtiti mnogi ulagaci.

http://www.angelfire.com/mac/mthalassinos/html/ase_in_1998-2000.html

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Je, ovo je korekcija prenapuhanih građevinaca i brodara, uz još neke najlikvidnije ali u manjoj mjeri.
Istina neće dugo trajati, ali mislim da će cijena ostati ispod Ath od prije i to duže vrijeme, bar do 1.,2. mjeseca.

To znači da se Vi cjenjeni kolega i ja možemo polako pripremiti za zimski san.
Meni će brci za to vrijeme narasti, bar nešto ako ne portfelj a i vama krzno.
Ja očekujem da bi neke ipak mogle lagano gore.
Mislim da bi jedna od najlikvidnijih ako još malo zaroni bila idealna jesenjsko zimska kupnja prije odlaska na spavanje. Mislim na Ht- Ako buide prilike na 350-360.
Ostale su dosta visoko tako da ne očekujem ništa spektakularno.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

dečki sve je ovo zato kaj non stop coprate.da ste ljepo temu zatvorili ovo se nebi dogodilo.nebih se začudio da ste fond manageri.[smiley1]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Skok američkih burza zbog najave o smanjenju kamatnih stopa

http://www.invest.hr/novosti/368

svi skakuću jedino smo mi na marsu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


…Ja očekujem da bi neke ipak mogle lagano gore.
Mislim da bi jedna od najlikvidnijih ako još malo zaroni bila idealna
jesenjsko zimska kupnja prije odlaska na spavanje. Mislim na Ht- Ako
buide prilike na 350-360. Ostale su dosta visoko tako da ne očekujem
ništa spektakularno.

I ja očekujem. Naravno, HT i INA za miran san. Jedino ova druga nešto kasnije za dokup. Kad malo padne, ali dobra je i na ovoj cijeni.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


dečki sve je ovo zato kaj non stop coprate.da ste ljepo temu zatvorili
ovo se nebi dogodilo.nebih se začudio da ste fond manageri.[smiley1]

Heh, ovo je korisna tema mladi kolega.
Vi niste čuli priču o ” istjerivanju vraga” ili ” kako stresti prvoga sa grane tako da i ostali krenu za njim…”
Ima tu još nekoliko sličnih.
Početak i karaj su vrlo slični…meni se čini da je ovo početak![smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Dobronamjerni najbolje maknuti se sa teme,zlonamjernima i tako ovdje nije mjesto.

Neki spominju i rat u Bosni [smiley9]

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

ma kakav rat i u Srbiji i u Bosni. danas objavljeno u PD da KBC predvodi strane investitore u attack na dionice na Belexu. tko ima uši neka čuje…[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close