Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@RealBear
optimizam od medvjeda? (barem kratkoročni)[smiley4]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ovako mala korekcija, reklo bi se preraspodjela iz građevinaca u HT a odmah se spominje panika, grozno…

Panika i strah su dar evolucije ljudima da prežive u kritičnim momentima. Hormoni stresa, adrenalin i kortizol su majke svih hormona.

Problemčić je u tome što je na burzi teško prepoznati da li je stvarna ili lažna opasnost. Moglo bi se reći da u teškim vremenima onaj koji najviše paničari prolazi najbolje, kao što u dobrim vremenima najbolje prolaze oni koji riskiraju najviše. E sad jesmo li u dobrim ili lošim vremenima svatko treba procijeniti za sebe.

Svejedno velika volatilnost i panika među ulagačima može biti indikator da nešto nije u redu i ponekad nagovještava promjenu smjera. Po meni brzo će se ovo smiriti, prava panika i lijepa medvjeđa vremena nas čekaju ipak za par mjeseci [smiley1]

Da bi reč rekel!

Joj što fondovi danas valjaju male neiskusne ulagače, ne znam bih li se smijao ili plakao.
U svakom slučaju, dobra školica ulaganja i panike za novopečene ulagače koje je iznjedrio HT. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Samo da dodam, ja mislim da smo u dobrim vremenima.
Vidi na teletekstu, rekordna štednja. Ima para.

Ma happy days. Kiša je kriva za ovo, ništa drugo. Obična dosadna i duga engleska kiša

Hell is Empty and all the Devils are Here

meni ovo odgovara zato je zlatno pravilo 40% keš 40% dionice i 20% nekretnine[smiley2]

Moje mišljenje:
Cijene dionica su srušili fondovi da bi od neiskusnih kupili jeftino i još će rušati i kupovati sve dok takvih ima i dok se burza ne riješi takvih! Ova korekcija nema veze s nekakvim globalnim utjecajima na hrvatsko tržište!
I kad se nakupuju koliko im je dovoljno, pogotovo novi fondovi kvalitetnih dionica, što bi onda trebali? Stagnirati? Pa nisu ludi, i njima odgovara rast i to još veći nego prije ove korekcije! Idemo mi brzo gore, naravno, po njihovoj želji! Zato dokupljujte dok to i fondovi rade!
Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


meni ovo odgovara zato je zlatno pravilo 40% keš 40% dionice i 20% nekretnine[smiley2]

Da, ako si multimilijunaš.

Hell is Empty and all the Devils are Here


jomiii: ” meni ovo odgovara zato je zlatno pravilo 40% keš 40% dionice i 20% nekretnine[smiley2] ” Da, ako si multimilijunaš.

Još ako si multmilijarder i to u funtama[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

koliko smo crveni danas

Je, ovo je korekcija prenapuhanih građevinaca i brodara, uz još neke najlikvidnije ali u manjoj mjeri.
Istina neće dugo trajati, ali mislim da će cijena ostati ispod Ath od prije i to duže vrijeme, bar do 1.,2. mjeseca.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

katastrofa..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close