Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekajte malo sa korekcijama i slomovima. Uranili ste par tjedana. Čekajte dok se ljudi iskrcaju iz Atlantica. Onda ćemo slomit i polomit sve živo tako da možemo jeftino kupovat sa CASH-R-A od HT-a i Atlantica[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

Dosadni ste mi vi već koji ste prodali dionice i sad cvilite što ne padaju.

[smiley2][smiley2][smiley2]
Moram se nasmijati na članak g. Realbear-a. Ja sam oprezan, ali sam mala beba u odnosu prije spomenutog gosp.[smiley2]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


[smiley2][smiley2][smiley2] Moram se nasmijati na članak g. Realbear-a. Ja sam oprezan, ali sam mala beba u odnosu prije spomenutog gosp.[smiley2]

Pitam se što ReadBear još uvijek sudjeluje na ovom forumu? Sudeći po njegovu pisanju, najmanje 96% je u cashu koji je pretvorio u Eure..

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ono što je meni lijepo vidjet je slijedeće:

korisnik od: 05.10.2007.

Kad je ono HT izašao na burzu?[smiley8]

Na šlepere se kupovao HT i sad bi se s CASH-R-A kupovale dionice, ali naravno i tu treba ugrabit još bar 20-ak posto. Zlo mi je od onih koji zazivaju korekciju i slom jer žele jeftino kupit dionice[smiley2][smiley1] Postoji jedna izreka: Tko pod drugim jamu kopa…[smiley1]

Korekcije i sloma ne kažem da neće biti. Ne može se to samo tako predvidjet. Ipak je to nešto složenije. Korekcija je i poželjna nakon jakog, a posebno neopravdanog rasta. Neka dođu kad trebaju, a onaj tko ih zlonamjerno zaziva…[smiley16]

Hvala!

Only God, Muammar and Libya!

opr:

[smiley2][smiley2][smiley2] Moram se nasmijati na članak g. Realbear-a. Ja sam oprezan, ali sam mala beba u odnosu prije spomenutog gosp.[smiley2]

Pitam se što ReadBear još uvijek sudjeluje na ovom forumu? Sudeći po njegovu pisanju, najmanje 96% je u cashu koji je pretvorio u Eure..

Pa kolega je možda tu jer želi nas uvjerit da će doć do sloma da i mi odemo 96% u CASH-R-A. A možda bi nam on i pomogao da lakše prodamo, ali naravno uz popust[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Pozdrav svim forumasima uz moj prvi post.

Da li stvarno mislite da bi moglo doci do korekcije?
Prodao sam dva paketa HT, sad razmisljam kud uloziti.

Ako pricekam, mozda cu kupovati po nizim cijenama.
Sto mislite da li da pricekam i da li imate neku preporuku koje dionice da pratim?

Razmisljao sam da novac od HT i novac od povrata uložim u LKPC, jer vidim da ce uskoro dokapitalizacija, a na temi citam da je jos uvijek jeftina, i bez korekcije.

Unaprijed hvala…

ma RealBear je mala beba prema onima na forumu moj novac, topic “tržište”. ti tipkaju već sjedeći na prozoru, čekaju kao smak burze pa da se odmah bace. ne bih vjerovao da nisam čitao. valjda nećemo svi jednom završiti u tom stanju [smiley8]

American Chronicle: Prekid dotoka kapitala prijeti burzovnom slomu na Blakanu

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c9e50913-a3b8-43ae-b1aa-22cd15c227e4

hrpa govana..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Neki dan sam spominjao, i opet je počelo, slomovi, gromovi, ne znam kako se ljudima više da lagati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

American Chronicle: Prekid dotoka kapitala prijeti burzovnom slomu na Blakanu

Članak nema veze s realnošću,koji faktor predstavlja strani kapital na našoj burzi.

New Report

Close