Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajoj korekcija se nastavlja, a opet ste pustili temu da padne na 5. stranicu… jel se ovoj korekciji nazire kraj prije 5.11. ?? jel vec kasno za rasprodati portfelj?

6.11 je kraj nastupaju ljepša vremena! osobna procijena![smiley2]

dan je pametniji od noći


ajoj korekcija se nastavlja, a opet ste pustili temu da padne na 5. stranicu… jel se ovoj korekciji nazire kraj prije 5.11. ?? jel vec kasno za rasprodati portfelj?

već si ti davno prodao, pa sad kao tražiš savjete

ako nisi, prodaj jer će uskoro nastupiti kataklizma, odmah

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne mogu vjerovati sta slusam od pametnjakovica ovdje. Kakva opet korekcija? Iskreno, ja jedva cekam PRAVU korekciju cisto da zavrsimo s tim i mozemo krenuti dalje. A sad, tko zeli rasprodati portfelj prije dobro, tko ne zeli, cekat ce da se opet trziste napuhne i gotovo.

Ajde dosta proroci

Blago siromašnima duhom...


Arap:

ajoj korekcija se nastavlja, a opet ste pustili temu da padne na 5. stranicu… jel se ovoj korekciji nazire kraj prije 5.11. ?? jel vec kasno za rasprodati portfelj?

već si ti davno prodao, pa sad kao tražiš savjete

ako nisi, prodaj jer će uskoro nastupiti kataklizma, odmah

Nemoj ga, sad će se raznijet na Forumu.

No respect

Novi uzlet tehnoloških dionica u SAD-u

NEW YORK Američki burzovni indeksi porasli su pod utjecajem dobre zarade Applea i ugovora proizvođača BlackBerryja RIM-a o prodaji tog popularnog proizvoda u Kini, koji su stvorili dojam da je tehnološki sektor sigurno utočište za kapital. Indeks Dow Jones ojačao je 0,8 posto na 13.676 bodova. S&P je dobio na vrijednosti 0,9 posto pa iznosi 1.520 bodova. Najveći je dobitak ostvario tehnološki indeks Nasdaq, ojačavši čak 1,7 posto na 2.799 bodova. Tehnološki sektor predvodio je rast cijena dionica na burzama, potaknut objavom poslovnih rezultata Applea koji su premašili očekivanja analitičara. Appleova je dionica pod utjecajem te objave poskupjela 6,8 posto. Informatičkog je diva u stopu slijedila i softverska kompanija Google, čija je dionica poskupjela gotovo četiri posto

Vaš link

Mišljenja sam da će sad rasprodaja u malom zbog atlantica trajati do petka do kad se može izvlačit novac za Atlantic. a nakon povrata novca opet up. pozdrav!


Mišljenja sam da će sad rasprodaja u malom zbog atlantica trajati do petka do kad se može izvlačit novac za Atlantic. a nakon povrata novca opet up. pozdrav!

Ispričavam se ali moram ovo reći. Koje će sad budale rasprodavati dionice da bi kupili Atlantic??? Pa naučili su se na HT-u. A tu će se rezati još 3 put više. O čemu ti pričaš???[smiley9]


Savage: ” Mišljenja sam da će sad rasprodaja u malom zbog atlantica trajati do petka do kad se može izvlačit novac za Atlantic. a nakon povrata novca opet up. pozdrav! ” Ispričavam se ali moram ovo reći. Koje će sad budale rasprodavati dionice da bi kupili Atlantic??? Pa naučili su se na HT-u. A tu će se rezati još 3 put više. O čemu ti pričaš???[smiley9]

uvijek se takvih nadje…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

tenkista:

Savage: ” Mišljenja sam da će sad rasprodaja u malom zbog atlantica trajati do petka do kad se može izvlačit novac za Atlantic. a nakon povrata novca opet up. pozdrav! ” Ispričavam se ali moram ovo reći. Koje će sad budale rasprodavati dionice da bi kupili Atlantic??? Pa naučili su se na HT-u. A tu će se rezati još 3 put više. O čemu ti pričaš???[smiley9]

uvijek se takvih nadje…

Imali su i Magmu kao primjer, ali i ja sam mišljenja de se dijelom izlazi zbog Atlantica. Ljudi su čuli da bi to moglo biti dobro. Vrtilo se na dnevniku u 19:30…

Only God, Muammar and Libya!

Savage:

Mišljenja sam da će sad rasprodaja u malom zbog atlantica trajati do petka do kad se može izvlačit novac za Atlantic. a nakon povrata novca opet up. pozdrav!

Ispričavam se ali moram ovo reći. Koje će sad budale rasprodavati dionice da bi kupili Atlantic??? Pa naučili su se na HT-u. A tu će se rezati još 3 put više. O čemu ti pričaš???[smiley9]

iste one koje opet kupuju cral na 1500. iste one koje su prodavale KODT po 4000 ili LRH po 5700. ljudska glupost ti je neograničena. da stvar bude bolja iste te budale će kasnije opet kupovat dionice u kojima su bili ne pitajući za cijenu.

iste one koje opet kupuju cral na 1500. iste one koje su prodavale KODT po 4000 ili LRH po 5700. ljudska glupost ti je neograničena. da stvar bude bolja iste te budale će kasnije opet kupovat dionice u kojima su bili ne pitajući za cijenu.

A kaj su tek oni majstori koji su CRAL kupovali do 5000? [smiley1]

Jučer me jako razveselio ovaj članak bivšeg glavnog ekonomista Morgan & Stanleya (sada je šef u Kini).
Vaš link

Snaga argumenata mu je stvarno devastirajuća, mislim upozorava već par godina ali FED, bankari fondovska ekipica su bacali lovu iz helikoptera na sve strane. Došlo vrijeme da se plati račun rekao bih. Bit će tu još borbe jer ‘plunge protection team’ (američki Rohatinski, Šukeri, banke i fondovi) će se probati izvući kako znaju i umiju, štampanjem love i potporom. Ali kad krene optuživanje, ostavke i smjene onda će svi znati kamo to ide.

Znači teška vremena vani a u nas bi mogla biti katastrofična. I neće se zvati korekcija.

Što se nas tiče pa nije stvarno da nam junior analitičari MMF-a trebaju reći gdje smo, svi mi to znamo, samo se pitamo kad je kraj. I Kutlin ‘bicikl’ je brzo stao. Ironično je što danas u nas Sanader gradi najveći most u Evropi, Bandić dva stadiona i monumentalnu Arenu. Mislim da nema čovjeka u državi koji nije bar pseću kućicu sazidao. Da ne govorim o tutaćima, stanovima i tko zna čemo sve još dignutom na kredit.

A pipa bi se moglo brzo zatvoriti. Kad nestane vanjske likvidnosti ( a nestat će sigurno u slučaju recesije vani), slijedi nam ispuhavanje balona dionica i nekretnina kao bolje rješenje, ili hiperinflacija kao razarajući rasplet. S jedne strane ovo što nam dolazi možemo iskoristiti tako da se vidik očisti i da dobre firme isplivaju. Bojim se samo da su naši političari preloši i da će nas opet odvesti u ‘poor house’ s raznoraznim pogrešnim državnim intervencijama. Tko zna možda nas stvarno ta vražja velika koalicija spasi, nije da znaju ali bi mogli imati mira u slijedećim gadnim godinama.

Kako u nas nema trgovanja derivatima i tržište je jako plitko, tko god misli izaći vjerujem da će moći uz velikodušnu pripomoć fondova. A kad se dogodi ‘trka’ na njih ‘tko se nije skrio magarac je bio’.

Nadam se samo da će se održati dovoljna skupina ‘međeda’ i da ovi koji su ušli nedavno neće biti masakrirani. U jednom trenutku trebati će probrati što valja [smiley2]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close