Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaki racionalan investitor sa iskustvom bi napravio isto. (pozdrav kolegama ma gdje bili :))) )
Ali zapravo iz tebe progovara neiskustvo…

Meni su ATPL i HT pali malo od ATH. Dakle OK je da ih i dalje drzim? [smiley1]

Kolega ASKO,budite ljubazni pa me naucite kad je ATH,to bi vam i platio.HVALA[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Rekoh ja, na oba foruma paljba i to istovremeno.
Asko bi trebao ići na mojnovac, tamo bi imao puno drugara s kojima se slaže.

Sutra je prezentacija za Atlantic, stoga što očekivati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nema još ništa od korekcije, ali da će doći ….. hoće, to je sigurno. Vjerovatno odmah nakon izbora će početi operacija izvlačenja novca na sigurno.

Slazem se ali samo pod uvjetom da pobjedi SDP. U protivnom mislim da cemo “detonirati” prema gore.

skype - ivek1234

bubašpara:

Nema još ništa od korekcije, ali da će doći ….. hoće, to je sigurno. Vjerovatno odmah nakon izbora će početi operacija izvlačenja novca na sigurno.

Slazem se ali samo pod uvjetom da pobjedi SDP. U protivnom mislim da cemo “detonirati” prema gore.

A kak stoje stvari ak ostane ova garnitura ne da idemo u korekciju, nego idemo u slom sto vec lagano i MMF predvidja. Bitno da Suker bez pardona moze reci u kamere kako je “fiskalna i monetarna politika dovela do smanjena duga” a kad ono em su zaduzili vise neg SDP em dug nije nikad veci. Covjece duzni smo vise nego dvostruko je bila duzna cijela bivsa SFRJ a ima nas malo manje od 1/6 te iste SFRJ!!!!!


A kak stoje stvari ak ostane ova garnitura ne da idemo u korekciju, nego idemo u slom sto vec lagano i MMF predvidja

Zar ti stvarno mislis da su Milanovic & Jurcic bolje rijesenje????’ Jurcic cim zine baljezga gluposti a Milanovic cim otvori usta samo spominje Sanadera i racune. Zoran je pun kompleksa a to nije dobro.

skype - ivek1234

da kolega ALIEN, smanjenja fiskalnog deficita, ovo o čemu vi pričate je trgovinski deficit [smiley13]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

ajd da ja i malo prognoziram sto bi se moglo dogoditi u slucaju pobjede SDP-a na skorasnjim izborima (ne podrzavam tu opciju).
1.Lj.Jurcic postaje premjer
2.Kako bi pokazao da je dosljedan nastoji progurati u proceduru sve poreze koje je najavio
3.To mu djelomicno i uspijeva(barem sto se PKD-a tice)
4.Nakon 6 mjeseci dolazi do postepenog pada investicija te osobne potrosnje
5. Drugovi iz SDP-a takodjer uvidjaju da im takav razvoj dogadjaja ne pase jer ni samima sebi ne
mogu isplatiti neporezivu dividendu
6.Nakon cca godinu dana LJ.Jurcic (uz podrsku u saboru)ukida dio donesenih poreza a vjerojatno
i PKD
7.Za javnost izdaje priopcenje kako zapravo i on prvi nije bio za uvodjenje tih poreza ali uostalom okolnosti su se promijenile[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I Slovenija je nikad zaduženija, znači nije samo HDZ taj koji se zadužuje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zar ti stvarno mislis da su Milanovic & Jurcic bolje rijesenje????’ Jurcic cim zine baljezga gluposti a Milanovic cim otvori usta samo spominje Sanadera i racune. Zoran je pun kompleksa a to nije dobro.

Ne, ne mislim da su bolje rjesenje i to sam vec rekao, ali ovi sad su dokazani OCAJ. Pa necu za nesto sto dokazano ne valja glasati? Radije necu uopce.


I Slovenija je nikad zaduženija, znači nije samo HDZ taj koji se zadužuje.

Ja bi jako volio da se mi i sa cime sa Slovenijom mozemo usporedjivati (osim po velicini teritorija [smiley2]). S obzirom da ne mozemo onda nemojte nabacivati ovakve bezvezne pausalne usporedbe.

da se razumijemo. sve stranke sa svojim programima u RH ekonomski gledano, vezano za trziste kapitala, su
cista pusiona. ipak, jedini suvisli ekonomski program ima HDZ ( iako nisam njihov simpatizer). onaj SDP-ov je blago receno katastrofa.
zalosno je sto svojim populizmom utjecu na mijenje socijalno ugrozenih osoba iako ce oni prvi osjetiti udar novih poreza.[smiley13]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close