Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PTKM,ERNT,PBZ,HUPZ,loš odbir za ulaz[smiley16]

Hajde hajde ne tuguj pbz je danas jedna od rijetkih dionica koja je završila u plusu … udri brigu na veselje … [smiley1]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


PTKM,ERNT,PBZ,HUPZ,loš odbir za ulaz[smiley16]

a sta je tu je, stisni zube i idemo dalje, ja bih petrokemiju svakako odrezao, i cekao par dana pa u shoping..meni portfelj 3o% otisao gore bez ht-a u zadnja 2 mjeseca

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


PTKM,ERNT,PBZ,HUPZ,loš odbir za ulaz[smiley16]

tebi je, sinko, bolje uložit u fondove. više ćeš zaraditi, garant.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ma sve je to ok..da nema ovakvih ulaganja bili bi osuđeni na prosječan prirast tržišta,a ovako…otvara nam se mogućnost dodatne zarade
Prije sam se strašno nervirao kad sam vidio koliko ljudi se kladi na sport,sad sam sretan što su se prebacili na dionice

Nego,kako će se kretat cijene dionica sutra? Fluktuirat će!

osobno čekam još,jer vjerujem da če cijene još padati,dokupljujem atpl,dlkv,i tnsa,uskoro

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Počela je paljba na oba foruma, samo što će se neki jako razočarati ovaj puta.

Počeli su i teletekstom, pa Amerikom, uskoro slijede vijesti iz businessa o kreditima na Jamaici i mogućeg sloma tamo i slične, dok se ne nakrcaju, tada opet nikoga neće biti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u redu ali danas mi je prosla kupnja za novce za dokap atln , a stavila sm ih od suba da ne gledam gotovinu(citaj vrlo nisko).sad su mi prosli i ako slijedi daljni pad opet sam bez kesa za dokap atln!!! au…..[smiley9]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Nema još ništa od korekcije, ali da će doći ….. hoće, to je sigurno. Vjerovatno odmah nakon izbora će početi operacija izvlačenja novca na sigurno.

Kako god ja ću biti spreman

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

kakva korekcija kad su mi prinosi po dionicama unazad mjesec dana u prosjeku 50%.pa nek padne koji postotak,vratit će se opet natrag.uostalo i ovaj prihod od 50% nebih imao da nije bilo korekcije .živjela korekcija

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Počela je paljba na oba foruma, samo što će se neki jako razočarati ovaj puta.

Počeli su i teletekstom, pa Amerikom, uskoro slijede vijesti iz businessa o kreditima na Jamaici i mogućeg sloma tamo i slične, dok se ne nakrcaju, tada opet nikoga neće biti.

Naravno, već sutra ili prekosutra će već sve biti po starom. Sto puta viđeno. Samo što će dionice preći iz slabih ruku u jake.


tenkista: ” Tipičan primjer čovjeka koji je prodao dionice još tamo prije mjesec dana i kupio HT i sad bi se htio vratiti po ondašnjim cijenama. I sad izokreće činjenice. E pa neće ići. Kolega Oberst vama svaka čast. Dalo bi se tu još nadodati ali nemam vremena. Uglavnom sve govori na porast Crobexa i to bar još za 20%. Ili bolje reći porast tržišta jer trebaju još porasti dionice koje nisu u sastavu Crobexa. [smiley1][smiley1][smiley1] ” he he…e moj tenkista…em laprdaš bez veze…em se ponašaš po onom…”Slabom k…. i dlaka smeta!” Ja sam u cashu sa 50% jel mi je toliko dionica došlo na ATH. Svaki racionalan investitor sa iskustvom bi napravio isto. (pozdrav kolegama ma gdje bili :))) ) Ali zapravo iz tebe progovara neiskustvo… he he ten-bez-kista…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ja sam 40% stavio ne u cash poziciju, nego u HT poziciju, pa ajmo vidjet da li je bolje drzat cash iducih mjesec dana ili imat HT. Ht je orocena stednja na mjesec dana sa 20-40 % prinosa!

New Report

Close