Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda je to početak, ili kraj ?? Čitaj teletekt stranica 203[smiley8]

a kad je MMF nešto dobro napravio? baš azijski tigrovi i zemlje koje nisu slušale MMF su najbolje prošle i ostvarile najveći rast. a pogle MMF što je u argentini prije par godina napravio…

U biti se slažem sa vama. Bez panike[smiley16]


vidim da bi neko jeftino kupovao,da fondovi se iskrcavaju al zbog ATGR

Tesko da se fondovi iskrcavaju zbog ATGR.

skype - ivek1234

Vjerovali ili ne – vrijeme 15:55 Nasdaq + 0.23 %


da parafraziram apoksa…veliki se iskrcavaju i oni će dobro zaraditi…ali kako će to vama pomoći, bojim se nikako [smiley2]

I samo da dodam: “SKRGUT ZUBI”!!!! [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


Vjerovali ili ne – vrijeme 15:55 Nasdaq + 0.23 %

Danas mislim AMEX treba objavit fin. rezultate. Nakon zatvaranja americke burze. Sutra cemo vidjet kakvi su [smiley1]. Jel RiB ili nije…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mogla bi ova tema opet doći u fokus …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Kad god pomislim jako da idemo gore , odemo dole .

Sad vidim da moram početi razmišljati naopačke .


vidim da bi neko jeftino kupovao,da fondovi se iskrcavaju al zbog ATGR

ovo nije zbog atgr vec eto tako, moralo se malo ohladit, stvorit zdrave temelje za novi rast, jucer sam bio na razgovoru s par fondovaca i nema brige ljudi, puni su ko brod, mozda ce pustit trziste da se par dana smiri a onda ponovno u akciju…pricekajmo koji dan da vidimo sto ce bit zbog ove pi..arije u iraku, al nema razloga za paniku, vec u petak , ponedjeljak ce sve opet bit zeleno i atmosfera u pozitivnoj euforiji[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

U prosjeku 5% minusa na portfelju bez HT koji također jadno izgleda[smiley16]


U prosjeku 5% minusa na portfelju bez HT koji također jadno izgleda[smiley16]

pa sta si ti kojeg jarca kupovao da mi je znati[smiley6]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

samo mi je jdpl u crvenom i nisam danas stigao dokupit na 770kn da smanjim ulaz koji je fuj.Ostalo sve OK[smiley16].Sutra me nema za kompom a nalog mi ostao jer investor tolko steka da ga nisam mogao ponistit[smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close