Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di se mogu pratit njihove procjene?Hvala.[smiley2]

mogao bi crobex u pon i ut roknuti zbog vern-a

Hmm, neko urušavanje i u Mikulićima, zbog građenja. Tko prvi sazna ko je to gradio, nek javi hmm
( Kvaternikova ulica)


mogao bi crobex u pon i ut roknuti zbog vern-a

Pa valjda su se naučili ovi koji su prodavali zbog HT-a.
A paket Veterine će dobiti za 500 kuna.[smiley1]

Mogli bi sutra i u utorak ipak malo dolje zbog veterine a i zbog same tehnike(jaki rast u zadnjih 10 dana)

SAM PROTIV SVIH

Tko bude u utorak prodavao samo zbog veterine, taj kasni. Od prodaje u ponedjeljak će neki moći imati koristi.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Mogli bi sutra i u utorak ipak malo dolje zbog veterine a i zbog same tehnike(jaki rast u zadnjih 10 dana)

Ne tehnike kao tvrtke nego TA

SAM PROTIV SVIH

GERONIMO:

Mogli bi sutra i u utorak ipak malo dolje zbog veterine a i zbog same tehnike(jaki rast u zadnjih 10 dana)

Ne tehnike kao tvrtke nego TA

Pa kužimo, napisao si malim slovom. Ali ne mogu vjerovati da ima tako jako naivnih da sad nešto rasprodaju za Vern. Za nešto o čemu nemaju pojma. Buffet bi se prevrnuo u grobu. Pardon, u krevetu.
Sad sam se sjetio da je još živ.[smiley2]

tenkista:
Buffet bi se prevrnuo u grobu. Pardon, u krevetu.
Sad sam se sjetio da je još živ.

[smiley2][smiley2]
Inače, ne znam baš da bi mu VERN bio zanimljiv.
Da, crobex bi mogao lagano nizbrdo skroz dok ne dođu preplaćeni novci od HT-a. A i ova sva sila IPO-a sumnjam da će dozvoliti jači rast čak i uz veći priljev novca na burzu. A da će doći do pomame za dionicama to je izgleda van svake sumnje jer su najavili da će cijena dionice HT biti ispod 300kn, što će svima omogućiti zaradu. Veća zarada znači i jaču zlatnu(dioničku) groznicu.
Nekako me je strah previsokog leta crobexa jer bi u suprotnom slučaju pad mogao biti veći. To ne mora biti točno, ali osjećam se bolje uz stabilniju situaciju. Zato su ovi IPO-i dobro došli. Da rashlade pregrijanu atmosferu, da dobijemo dubinu, tromost, a i u krajnjoj liniji da se pomogne privredi/proračunu da dođe do sredstava, a i mi malo da zaradimo.
Čak je i Jurčić omekšao stavove, a za SAD i njihove hipotekarne kredite boli nas ona stvar.:-) Ionako je svj. velesila postala KIna, a ne tamo neki SAD. Zanimljivo je to kako se netko nepromišljenom potrošnjom, gomilanjem duga, može dovesti u situaciju da ovisi o drugome kao što sad Amerika, koja slovi kao velesila, ovisi o tome hoće li se Kina riješiti dolarskih rezervi i baciti SAD na koljena.
pozdrav!

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Mislim da čemo gore. Ovo s veterinom premalo je novaca. Očekujem rast zbog povratka novaca od THT, pa če investitori loviti startne pozicije. No vidijet čemo danas. Možda pa nisam u pravu.[smiley6]


Mislim da čemo gore. Ovo s veterinom premalo je novaca. Očekujem rast zbog povratka novaca od THT, pa če investitori loviti startne pozicije. No vidijet čemo danas. Možda pa nisam u pravu.[smiley6]

o kojem ti povratu novca govoris, pa lova ce se vracat tek iduci tjedan

Veterina je pusiona. Mali investitori su gotovo 100% iskljuceni. Pogledajte alokaciju:

skype - ivek1234

New Report

Close