Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljubo Jurčić, SDP-ov kandidat za premijera, ocijenio je kako se danas u Hrvatskoj razvija kult nerada. “Nude se rješenja za bolji život bez rada, stvaraju se iluzije da se može bolje živjeti, a da se ne radi i to rasprodajom akumuliranog nacionalnog bogatstva i zaduženjem”, rekao je Jurčić.
Istaknuo je da je to pogubna politika za hrvatsku budućnost. “Vrijednost koju stvara rad treba postati osnova boljeg života pojedinca i efikasnijeg poslovanja poduzeća”, kazao je Jurčić. (Hina)

Crno nam se piše


Meni je zanimljivo da će za njih glasat oni koji baš ne žele radit već planiraju živjet od tog poreza [smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

I btw, propala je ulica u Zagrebu. Mogla bi korekcija[smiley1][smiley1][smiley1]

Only God, Muammar and Libya!


I btw, propala je ulica u Zagrebu. Mogla bi korekcija[smiley1][smiley1][smiley1]

Biće korekcije ali za sada samo na Tehnici

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Biće korekcije ali za sada samo na Tehnici

Kakav nepredvidljivi peh.

No respect

ententinis:

Biće korekcije ali za sada samo na Tehnici

Kakav nepredvidljivi peh.

Mislite da je nase trziste doslo do tog stupnja da ce reagirat na to?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislite da je nase trziste doslo do tog stupnja da ce reagirat na to?

Pa iskreno – baš me zanima.
Ovo bi mogao biti presedan, možda jedan od povijesnih dana za našu burzu.

No respect


ententinis: ” Biće korekcije ali za sada samo na Tehnici ” Kakav nepredvidljivi peh.

Na epohalnom sastanku dioničara INDG JG je rekao sljedeće, a to vrijedi za sve građevince: ne može vam se dogoditi da vam na gradilištu iznikne zid, ali vam se itekako može dogoditi da pukne cijev, sruši se zid ili nešto slično.

Bad luck!
[smiley5]

I love the Smell of Profits in the Morning

Da, ovaj put se srušile kolateralne kuće i cesta. Srećom, nikome ništa.
A sigurno da će vlasnici biti dvostruko obeštećeni nego je vrijedila imovina.

No respect



Na epohalnom sastanku dioničara INDG JG je rekao sljedeće, a to vrijedi za sve građevince: ne može vam se dogoditi da vam na gradilištu iznikne zid, ali vam se itekako može dogoditi da pukne cijev, sruši se zid ili nešto slično.

Bad luck!
[smiley5]

Nesto kao ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=m1492I4PqwY

Hm, tko ce biti kriv za rusenje:
a) Neki gradski ured
b) Izvodjac
c) Investitor
d) Izvodjac i Investitor

???

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Hm, tko ce biti kriv za rusenje:
a) Neki gradski ured
b) Izvodjac
c) Investitor
d) Izvodjac i Investitor

???

Opet neki Slavica.

No respect

imam osjećaj da bih ovaj tjedan mogla burza eksplodirati ali u pozitivnom smislu. tko je jamio,jamio je,u ovoj korekciji.[smiley2][smiley2][smiley2]


imam osjećaj da bih ovaj tjedan mogla burza eksplodirati ali u pozitivnom smislu. tko je jamio,jamio je,u ovoj korekciji.[smiley2][smiley2][smiley2]

Svi bi mi to htjeli, ali dok se ne dogodi …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close