Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da do neki dan su se kupovali euri i to po 10kn i pravac AT a vidi sad[smiley1]

Heaven or Las Vegas


Najgore je kad čovjek ide iz krajnosti u krajnost. Do prije dva dana se psovalo po Forumu sve po redu, od Ljube, Amerike, FED i šta ja znam čega sve ne.
Sad je u jednom danu sve gotovo i “nema govora o korekciji slijedećih dva i pol mjeseca”.

Neka jos teme dok se ne rascisti stvar oko Ljube.

skype - ivek1234


SLK: ” Najgore je kad čovjek ide iz krajnosti u krajnost. Do prije dva dana se psovalo po Forumu sve po redu, od Ljube, Amerike, FED i šta ja znam čega sve ne. Sad je u jednom danu sve gotovo i “nema govora o korekciji slijedećih dva i pol mjeseca”. ” Neka jos teme dok se ne rascisti stvar oko Ljube.

sta tebi nije nugodno pisat sad o bilo cemu

BIBER je zastario, [b]IVAN DRAGO[/b] je novi igrac, moderniji, jaci, lukaviji, ukratko BIBER pod dopingom!!!!


Neka teme. Neki su ju krenuli zatvarat još početkom srpnja. Bolje pozatvarat onih 10 T-HT sticker gluparija i ostaviti jednu ili dvije. Najgore je kad čovjek ide iz krajnosti u krajnost. Do prije dva dana se psovalo po Forumu sve po redu, od Ljube, Amerike, FED i šta ja znam čega sve ne. Sad je u jednom danu sve gotovo i “nema govora o korekciji slijedećih dva i pol mjeseca”. Kad su svi do jučer trubili o korekciji do nagodinu, ja sam govorio da ide promjena trenda ovaj tjedan i dobio po nosu odmah u ponedjeljak, “da priznam pogrešku”.

Moje mišljenje se nije promijenilo niti mrvicu.
Jedan odbijanac ne čini proljeće

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Moje mišljenje se nije promijenilo niti mrvicu.
Jedan odbijanac ne čini proljeće

Tako je. Ako pročitaš između redova, ni ja nisam rekao da je stvar gotova, i to odmah u prvoj rečenici. Baš naprotiv. Smeta me ovakav nagli rast.
Ali, smatram da može doći samo do manjih padova i da će ipak prevladati zeleno do T-HT.

No respect

Moje mišljenje se nije promijenilo niti mrvicu.
Jedan odbijanac ne čini proljeće

[/quote]
s ovime bi se i složio, moglo bi se još malo zacrveniti prije pravog uzlaznog trenda, ionako je sve dosta raslo za ovu godinu, treba ostaviti nešto i za slijedeću


SLK: ” Neka teme. Neki su ju krenuli zatvarat još početkom srpnja. Bolje pozatvarat onih 10 T-HT sticker gluparija i ostaviti jednu ili dvije. Najgore je kad čovjek ide iz krajnosti u krajnost. Do prije dva dana se psovalo po Forumu sve po redu, od Ljube, Amerike, FED i šta ja znam čega sve ne. Sad je u jednom danu sve gotovo i “nema govora o korekciji slijedećih dva i pol mjeseca”. Kad su svi do jučer trubili o korekciji do nagodinu, ja sam govorio da ide promjena trenda ovaj tjedan i dobio po nosu odmah u ponedjeljak, “da priznam pogrešku”. ” Moje mišljenje se nije promijenilo niti mrvicu. Jedan odbijanac ne čini proljeće

E, ne bih se složio da je odbijanac. Vidi sutra “veliko plavetnilo”. Korekcija je gotova. Za mali broj nekih dionica ne garantiram. Ostalo će sve biti u plavom (ili zelenom, ako preferirate tu boju)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Zeleno je ipak primjerenije ovoj prilici.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ja sam prošli tjedan takođe govorio da od srijede idemo gore, doduše pogriješio sam to se dogodilo već u utorak, a kada sam za neke dionice rekao da će od srijede biti zeleno, moderator me moderirao i nije to prikazao[smiley1]

14.04.2008.

samo se pitam tko ubrizgava ovaj cash na burzu.
mozda oni kojima bi pad najvise smetao, jer su dobrano u dionicama.
pa se nadaju da ce ostali prodavatelji ipak zadrzati dionice, jer eto “ipak rastu”.


samo se pitam tko ubrizgava ovaj cash na burzu.
mozda oni kojima bi pad najvise smetao, jer su dobrano u dionicama.
pa se nadaju da ce ostali prodavatelji ipak zadrzati dionice, jer eto “ipak rastu”.

Onaj tko ga ima [smiley1]. Manje-vise je izvlacenje love za HT gotovo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mislim da fondovi ulaze… nece bit HT-a za njih pa sad ovo kupuju na niskim razinama… pa kad ljudi prodaju HT onda ce im uvaljat ovo sto su sada kupili… mafija… 🙂

New Report

Close