Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gola istina je i to da će rasti još više nego što je bilo prije[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Da, i ja vjerujem da će rasti, inače ne bih trgovao dionicama. Ali početak rasta za većinu dionica uslijedit će tek iza 10.listopada.

Da li će većina dionica ubrzo dostići svoj ATH?
Ja mislim da će nekima trebati i po nekoliko mjeseci da ga dostignu.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

sinoć američki indexi išli svi preko 2%, hoće li se odraziti na nas, sumnjam?[smiley1]

dan je pametniji od noći

Što se EU danas zeleni ! Mislim da ćemo i mi jer lova za HT je više manje osigurana i jača rasprodaja dionica nije više realna. Cijene većeg broja dioncia na burzi trenutno su vrlo povoljne i fondovi već dva dana šopingiraju, prometi rastu i sve miriše na skori zeleni val kod nas…

Ignore: KressoM, delux


Što se EU danas zeleni ! Mislim da ćemo i mi jer lova za HT je više manje osigurana i jača rasprodaja dionica nije više realna. Cijene većeg broja dioncia na burzi trenutno su vrlo povoljne i fondovi već dva dana šopingiraju, prometi rastu i sve miriše na skori zeleni val kod nas…

Slažem se sa navodima kolege avaxa, idemo mi ubrzano prema zelenom i to ne samo radi navoda koje je on iznio već i zbog činjenice da će biti rezanja paketa ( imho ) pa će se ranije krenuti u zauzimanje povoljnih pozicija u diskontiranim dionicama.
[smiley2]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Europski indexi se jako zelene, i do 3%. Možda je ovo konačno malo prekretnica…

I Believe I Can Fly ...

avax vidim da sam malo zakasnio sa postom, nisam vidio da si već stavio

I Believe I Can Fly ...

Zeleni val kreće : Crobex na +1,49%, promet ZSE već oko 25 mil. kuna!

Ignore: KressoM, delux

Bome brutalno se ždere

Hell is Empty and all the Devils are Here

a kako nam je danas?? Opet smo u korekciji ,ali +[smiley2]


Zeleni val kreće : Crobex na +1,49%, promet ZSE već oko 25 mil. kuna!

30 milijuna

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

izgleda da je dosao kraj korekcije u hrvata [smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close