Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bit ce knap, ali taman dovoljno..

Ja bi rekao po stanju imovine fondova da su oni to uracunali i pripremili se na vrijeme. Ovaj IPO ne smije pasti!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ivek123
Moram opet postati samo zato što se na ovom forumu pljuvalo bar 15 strana a sada niko ništa kada je čovijek prvi puta iznio konkretne stvari koje mi se čine uredu.

Jel ti to Ivek mijenjaš uniformu ?


Ivek123
Moram opet postati samo zato što se na ovom forumu pljuvalo bar 15 strana a sada niko ništa kada je čovijek prvi puta iznio konkretne stvari koje mi se čine uredu.

Jel ti to Ivek mijenjaš uniformu ?

Ne bas ali otvoren sam i za drugacije pristupe. Moram jos na jednom mjestu provjeriti navode. Ako su tocni onda sam popusio ko stoka i mogu se preseliti na temu “Oprosti mi pape”. Ako nista drugo barem cu javno priznati iako mi u novcaniku to bas i nije neka satisfakcija.

skype - ivek1234

Nisi popusio jer je nakon tvoje prodaje sve padalo… sad kupi jeftinije i sve super! 🙂

Kod nas se zakon – protivno svim pravima – može katkad primjenjivati i retroaktivno! Ipak živimo na balkanu! Ima nekih primjera za to, kad se to već dogodilo.

a i nacionalizaciju smo vec imali..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jel FED spustio kamatnu stopu?


jel FED spustio kamatnu stopu?

u 2.15 pm ET… Mislim da je to 20.15 po nasem..

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

da, u 20.15, većina očekuje 0.25, ako bude ipak 0.5 moglo bi biti kratkog raspašoja


beholder: ” jel FED spustio kamatnu stopu? ” u 2.15 pm ET… Mislim da je to 20.15 po nasem..

cca. tako nekako Washington je 6 sati iza nas…

danas svi osim dalekog istoka u laganom zelenom…[smiley2]
tipuje se na smanjenje kamate vidim…[smiley11]


danas svi osim dalekog istoka u laganom zelenom…[smiley2] tipuje se na smanjenje kamate vidim…[smiley11]

To je ok,samo je pitanje koliko je to održivo..[smiley11]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close