Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve to skupa počinje ličiti na financijsku piramidu, prvo se “posudi” lova iz fondova da bi se zaradilo na HTju, nakon toga se oplođena vraća u fondove, iz šupljeg u prazno, isto kao u kockarnici, gazda uvijek dobiva (čitaj fond)[smiley1]

Heaven or Las Vegas


sve to skupa počinje ličiti na financijsku piramidu, prvo se “posudi” lova iz fondova da bi se zaradilo na HTju, nakon toga se oplođena vraća u fondove, iz šupljeg u prazno, isto kao u kockarnici, gazda uvijek dobiva (čitaj fond)[smiley1]

Ma nije bas tako, racunajte da ce 5 mlrd kn iz fondova i od malih investitora zavrsit gdje? U rukama drzave…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mnogo nove love ulazi na ovaj IPO.. ljudi koji nemaju novce u investicijskim fondovima kupuju po par paketa…
ako to oni poslije stave u fondove idemo mi fino gore..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nece svih 5 mlrd naravno biti iz fondova i malih, ljudi ce dosta iz carapa i kredita povuc…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

-porez do 15% isti ko u USA
-samo na veće dobitke
-na upit Bage da se Čačić baš neslaže sa tim Milanović odgovara da na tome sigurno neće lomiti koplja

Moram opet postati samo zato što se na ovom forumu pljuvalo bar 15 strana a sada niko ništa kada je čovijek prvi puta iznio konkretne stvari koje mi se čine uredu

Bio jutros sa svojim odvjetnicima i oni kazu ovako:

– da bi se PKD uveo treba pripremiti zakon i izglasati ga pa cak da je Ljubo na vlasti ima realne sanse da se
taj zakon NE prihvati do daljnjeg,

– ako se i prihvati morati ce se pripremiti sustav i biti ce najavljeno od od kojeg datuma ce se provoditi odnosno s kojim datumom stupa na snagu (oni su duboko uvjereni da prije 2009 je teoretski neizvedivo)

– kazu da ako Ljubo dodje na vlast imati ce puno vecih briga od PKD-a i to mu sigurno nece biti problem broj
jedan koji ce rijesavati,

– e, sada glavna caka. Niti jedan zakon se nece provoditi retroaktivno sto bi po njima znacilo da se PKD ne odnosi na dionice koje imate u portfelju prije stupanja zakona na snagu!

– I jos su mi gomilu toga nadrobili sto je u mene unijelo odredjenu dozu (ne preveliku) optimizma.

Tako mi vele Zuric and Co.

Ako su u pravu onda sam se jako zaje…. sto sam dosta srezao portfelj.

Ovo sto je Milanovic pricao – nije bas da se slazem sa stavovima U OVOM TRENUTKU ali da je moglo i gore moglo je. Ocigledno su malo korigirali – ublazili stavove.

skype - ivek1234


mnogo nove love ulazi na ovaj IPO.. ljudi koji nemaju novce u investicijskim fondovima kupuju po par paketa…
ako to oni poslije stave u fondove idemo mi fino gore..

Naravno, samo pitanje je neto efekta na kraju. Oce se vise vratit na trziste ili u banke…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

pa ak se vrati u banke ne bu dobro.. najveci dobitnik je drzava.. to je sigurno.. no ako pola ovih penzica odluci drzati barem godinu dana mislim da smo na konju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nekak imam osjecaj da ce se promet nekretninama intenzivirati nakon ovog IPO-a..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


nekak imam osjecaj da ce se promet nekretninama intenzivirati nakon ovog IPO-a..

Nisam baš siguran, da netko s recimo zaradom od pretpostavljenih 10 do eventualnih 100% po paketu može kupiti stan, možda polovni auto, ali stan nikako. Zato knjige u ruke i učiti.

pa ne , ali ce skupiti za ucesce..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

na tržište će se vratiti minimalno onoliko koliko je i povučeno sa tržišta,
isto tako ako netko na primjer povuče iz dionica 100k, digne na HT 125k pretpostavljam da će vratiti barem 120k na tržište, naravno da će neki povučeni lakom i brzom zaradom (koji prije nisu bili u dijonicama) isprobati sreću i na nekim drugim tickerima a ne samo na HTju

za primjer pogledajte temu HT i koliko je novih korisnika registrirano, neka ih 10% ostane na tržištu to je već veliki pomak[smiley2]

Heaven or Las Vegas


na tržište će se vratiti minimalno onoliko koliko je i povučeno sa tržišta,

Naravno da to nije sigurno. Razmislite malo…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close