Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene je strah da ako uvode PKD, ne zbroje to sa ostalim prihodima pa na poreznu prijavu…Uf, ako uvati 45%, nebu dobro… Druga stvar koja me brine kod Ljube, pustimo sad porez na stranu, je to mahanje drzavnom intervencijom u sve i svasta.

Inace, sto se tice ludjaka na vlasti, sjetite se da je suma inteligencije ljudi na svijetu konstanta, a broj ljudi vrtoglavo raste.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislim da u povijesti čovječanstva nije bilo toliko vladajućih luđaka u isto vrijeme. [smiley11]

a niti toliko nas pronicljivih komentatora preko interneta [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Nikada se nismo zakačili, kolega Tuna… Obojica smo libertarijanci u lijevom centru i jako VAS cijenim… Jedino se razlikujemo u tome što ne znam riječima objasniti zašto mislim da će uvođenje poreza na kapitalnu dobit od špekulativnih transakcija izazvati korekciju. Kada bi popili kavicu pa da VAM pokažem FED-ov model za kvantifikaciju intenziteta korekcije od sličnih eksperimenata Ljubinom, možda bi prihvatili da je Ljubo politički rizik korekcije cijena dionica. Ako sam ostavio dojam da smo se zakačili, ispričavam se. Ja samo malo temperamentnije branim svoje stavove, što ne znači da ne bih prihvatio argumentirane tuđe stavove. [smiley16]

I ja Vas cijenim Martingale. Ali nekako mi je bilo jednostavnije ono na ti [smiley11]
Ljubu odlučih izbjegavati na forumu. Nema smisla.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

meni ovi jurcici svi isti.. kolko ih je? 3,4?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nakon silnih brzopoteznih izjava crobex nam ode na 4579!

p.s. kolega SLK Vas kredibilitet na forumu nije upitan!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


meni ovi jurcici svi isti.. kolko ih je? 3,4?

Kad namire sebe , uvesti će PKD

E, mora pasti, što više padne više će narast s T-HT![smiley2]
Preljevanje!
Kod nas Hrvata je sve na valove i ho-ruk![smiley1]
Bit će bolje kad još sve ljosne! [smiley13]

Svestrano razdragano pučanstvo u mjesec dana otkrilo svoju veliku nadarenost i sposobnost trgovanja na burzi![smiley2]
Kad mi krenemo ima da popadaju svi indeksi od NY do Tokya![smiley1]
Nebu na sniko j…..![smiley13]

To će biti KOREKCIJA![smiley13]
I šire ako treba!

svejedno mislim da na kraju sutrašnjeg dana ne idemo ispod 4500,
na dah[smiley2]

Heaven or Las Vegas


mmstanic: ” Ja ću na Metapren Uni,pa ću vam se svima smijati….[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” Mozes se smijati ako si 100% u cashu. [smiley2] Ali istjece ti vrijeme po malo. [smiley2]

Nisam 1005 u kešu,imam poprilično dionica,malo pecam,a malo sam ostavio i za HT.. Što se tiče vremena i ja se nadam da ističe….[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Guru se oglasio…

“Greenspan: Crisis ‘an accident waiting to happen’
As his new memoir pulls back the curtain on the mysteries of the Fed, Alan Greenspan spoke to Fortune’s Andy Serwer about market mayhem, housing prices, and his new critics.”

http://money.cnn.com/2007/09/16/magazines/fortune/greenspan_fortune_interview.fortune/index.htm

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close