Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hahaha pa to niko ni ne skriva da se tome nadam ali, ja to ne radim niti namjeravam, za ostale ne znam ni ne čitam, sam da svako ko je preporučio prodaju nije bio u pravu… to nebi bilo korektno tvrditi jer dionice bi pale same po sebi netreba tu drukanja

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


tko mi je kriv što sam se zakačio oko politike, pa se i pozitivne poruke shvaćaju negativno.

Nikada se nismo zakačili, kolega Tuna… Obojica smo libertarijanci u lijevom centru i jako VAS cijenim… Jedino se razlikujemo u tome što ne znam riječima objasniti zašto mislim da će uvođenje poreza na kapitalnu dobit od špekulativnih transakcija izazvati korekciju. Kada bi popili kavicu pa da VAM pokažem FED-ov model za kvantifikaciju intenziteta korekcije od sličnih eksperimenata Ljubinom, možda bi prihvatili da je Ljubo politički rizik korekcije cijena dionica. Ako sam ostavio dojam da smo se zakačili, ispričavam se. Ja samo malo temperamentnije branim svoje stavove, što ne znači da ne bih prihvatio argumentirane tuđe stavove. [smiley16]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Ovo ce biti vrlo short term. Ako dodje Ljubo onda je panika jer bi moglo izgledati ovako ali long term.

Ne ovisi o porezu na kapitalnu dobit, nego o načinu na koji Ljubo misli uvesti porez… [smiley16]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

ivek123:

Ovo ce biti vrlo short term. Ako dodje Ljubo onda je panika jer bi moglo izgledati ovako ali long term.

Ne ovisi o porezu na kapitalnu dobit, nego o načinu na koji Ljubo misli uvesti porez… [smiley16]

Stari PKD na Ljubin nacin je grozna stvar ali definitivno ne najgora koju sprema.

skype - ivek1234


Stari PKD na Ljubin nacin je grozna stvar ali definitivno ne najgora koju sprema.

apropos drugih stvari koje ljubo sprema, evo proučite malo današnji verbalni okršaj populista sarkozyja s jedne i tricheta i drugih bankara s druge strane. on im predbacio da samo čuvaju burze a ne misle na proizvodnju, a oni mu rekli neka začepi. e sada oni imaju sreću da sarkozy može samo seruckati a ne može im ništa jer su to zemlje civilizirane demokracije. a ljubo u zemlji kao što je hrvatska može – i rekao je da i bude – raditi s monetarnim institucijama što želi. naravno, sve na naš račun.


apropos drugih stvari koje ljubo sprema, evo proučite malo današnji verbalni okršaj populista sarkozyja s jedne i tricheta i drugih bankara s druge strane. on im predbacio da samo čuvaju burze a ne misle na proizvodnju, a oni mu rekli neka začepi. e sada oni imaju sreću da sarkozy može samo seruckati a ne može im ništa jer su to zemlje civilizirane demokracije. a ljubo u zemlji kao što je hrvatska može – i rekao je da i bude – raditi s monetarnim institucijama što želi. naravno, sve na naš račun.

Taj Sarkozy je danas po medijima poručio svijetu da se pripremi za rat u Iranu, nekidan se pokačio sa njemačkim ministrom, onda odobrava nuklearno naoružavanje čini mi se Alžira…

No respect

sakozy je lud ko struja.. punica se kladi da nece zavrsit mandat..

ponudio je njemcima da im proda koju atmosku bombu, deportaciju odredjenog % doseljenika i DNA testove za sve buduce doseljenike..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Poštovani,

Da razjasnimo jedno pa da opet nema nekih nesporazuma. Raspravu oko vaših međusobnih iskustava s ćevapima nastavite pod temom Razno gdje si slobodno otvorite novu temu. Nastavite li se nanovo gluparati pod ovom temom (a pretpostavljam da neki znaju o čemu pričam), neću više upozoravati, davati žute kartone i rješavati nesporazume međusobnim komuniciranjem putem PP i razgovorom.

Pozdrav!

Suricata suricatta

Nisu ni njemci puno bolji..

sojble se sprema na nuklearni udar, ministar obrane oce rusit avione, i svi skupa hoce prislukivati sve muslimane i doktore? zasto doktore nemam pojma..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sakozy je lud ko struja.. punica se kladi da nece zavrsit mandat..

Lako meni za njegov mandat, samo da i on ne počne pravit neke cirkuse.

Mislim da u povijesti čovječanstva nije bilo toliko vladajućih luđaka u isto vrijeme. [smiley11]

No respect

super24:

sakozy je lud ko struja.. punica se kladi da nece zavrsit mandat..

Lako meni za njegov mandat, samo da i on ne počne pravit neke cirkuse.

Mislim da u povijesti čovječanstva nije bilo toliko vladajućih luđaka u isto vrijeme. [smiley11]

Je, samo ne dolaze uvijek svi do izrazaja u isto vrijeme…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

pa ne u novijoj povijesti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close