Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde slk priznaj kapitulaciju![smiley1]

Ne petljaj se.

No respect

Vi se ovdje zaje….. umjesto da koristite priliku!

Ovo ce biti vrlo short term. Ako dodje Ljubo onda je panika jer bi moglo izgledati ovako ali long term.

skype - ivek1234


ententinis: ” “Ali mislim da nam slijedeći tjedan slijedi promjena trenda. A ovaj put se nadam da sam u pravu.” FPRIVATE “TYPE=PICT;ALT=smiley2” SLK A odmah slijedeći post je moj “Slijedeći tjedan i ja očekujem promjenu trenda. Biće još gore” ” To se odnosi na ovaj tjedan koji je danas započeo?

Pa post je od jučer, pa se valjda odnosi na ovaj tjedan

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

super24:

ajde slk priznaj kapitulaciju![smiley1]

Ne petljaj se

ako neces da ti se netko petlja koristi prvt. ovo je javni forum. ne tvoj privatni

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ne ne kolega bu to i iduči povuklo dole ne treba biti u strahu.

Kolega avax vas moram ovdje pohvaliti jer ste mi jedan od najdražih forumaša ali..
Svi koji se i malo kuže u dionice i mogu predvidjeti što se može dogoditi u narednih 5 godina znaju da je bez veze prodavati dionice, ali isto tako nemogu vjerovati da iskusan dioničar poput Vas nije ovo predvidio. Ja nikad nebih izašao iz svojih dionica da se nisam nadao ovome. Nemojte me krivo svatiti i misliti da sam ja ovo htio ali ako več padaju pametni znaju i moraju zaradit i na padu.

Sa velikim štovanjem, samo moja opaska na Vaš potpis jer svjet je sve sam ne pošten

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


SLK:

ententinis: ” “Ali mislim da nam slijedeći tjedan slijedi promjena trenda. A ovaj put se nadam da sam u pravu.” FPRIVATE “TYPE=PICT;ALT=smiley2” SLK A odmah slijedeći post je moj “Slijedeći tjedan i ja očekujem promjenu trenda. Biće još gore” ” To se odnosi na ovaj tjedan koji je danas započeo? ”
Pa post je od jučer, pa se valjda odnosi na ovaj tjedan

I šta sad da je tebi kažem? Ti meni nabijaš na nos u ponedjeljak u podne, nešto što vrijedi slijedeća četiri i pol dana? Jel ti već u 10:30 zbrajaš plus na dionici kad ti ode gore, ili čekaš kraj trgovanja?

Osim toga, u mojim postovima uvijek postoji “mislim, nadam se”, prema tome nikad ne tvrdim da će se nešto dogoditi.

Ako sam pogriješio, ja ću se uredno posut pepelom u petak u 16:01, iako ne vidim zašto bih. Post je bio u kontekstu nadanja da će se stvari okrenut gore. Ali, ako će tebi bit lakše da to učinim u petak, nema problema.

Ipak, pokušaj prvo očistit ispred svog praga neke stvari.

No respect

Uf, debelo ispod 4600.
Necemo valjda ispod 4500 zaroniti..
Ntko vise ne pita, puca se iz svih sredstava.
DKVS na 174, IGH katastrofa, ajaj…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Uf, debelo ispod 4600.
Necemo valjda ispod 4500 zaroniti..
Ntko vise ne pita, puca se iz svih sredstava.
DKVS na 174, IGH katastrofa, ajaj…

Ma stari – IGH mrak. Jos da sleti ispod 10…. A mogo bi sutra. [smiley1]

skype - ivek1234

Ovo je ključno iz posta kolege SLK:
“Post je bio u kontekstu nadanja da će se stvari okrenut gore”
O tome pričamo kolega ivek i ja.
O nadanjima koja nisu realna.
Govorimo o tome da ljudi ne sagledavaju stvari bez emocija, nego se bore protiv tržišta.
Još gori su oni koji žele da se ova tema zatvori tako da korekcije jednostavno više nema.
E pa ne ide to tako, dragi moji.
A ja nikog ne napadam, samo kažem kad mene i iveka proglasite “korekcijskim drukerom” i katastrofičarima koji žele jeftino dokupiti, budite spremni na odgovor.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


A ja nikog ne napadam, samo kažem kad mene i iveka proglasite “korekcijskim drukerom” i katastrofičarima koji žele jeftino dokupiti, budite spremni na odgovor.

Malo gledam omjere kupnje prodaje, kakvi nalozi prolaze i niakako se ne mogu oteti utisku da fondovi itekako pomazu u ovom padu.

Sa minimalnim brojem dionica mogu trziste gurnuti dolje (sada je prilika jer ekipa zivi za HT) i pomalo diskretno ciste. Od, teoretski, cetvrtka mislim da ce krenuti lagani kontra trend tako da kada spekulanti izlete iz HT-a budu docekani sa znatno visom razinom dionica u koje se vracaju.

100 puta sam se uvjerio u zivotu da ona narodna: “Kud svi Turci tu i celavi Mujo” ne pali bas u zivotu. A svi ocekuju da se obogate na HT*u [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


A ja nikog ne napadam, samo kažem kad mene i iveka proglasite “korekcijskim drukerom” i katastrofičarima koji žele jeftino dokupiti, budite spremni na odgovor.

Jel sam ja tebi ili Iveku ili bilo kome tako nešto ikad rekao?

No respect

Ovo je moj post od jutros, prije otvaranja burze:

Točno SLK, već prošli tjedan bilo je zamjetno kod nekih dionica da je počelo prekrcavanje većih količina između jačih igrača dok su cijene niske (IPKK, ARNT…). Moje očekivanje je da će se to nastaviti i ovaj tjedan, asve kao uvod u okretanje trenda na burzi prema jačem zelenilu nedugo po izlistavanju HT-a na burzu. Mnogi ulagači (i ja među njima) će na brzinu uzeti zaradu na HT-u i pokušati lovu dobivenu prodajom HT-a prebaciti u dionice, dok su još dovoljno nisko da se na njima može očekivati natprosječna zarada. Naravno da će oni s viškom love nastojati bit brži od nas i pobrati nam što je više moguće već ovaj tjedan i početkom idućega, pazeći ipak da cijene ne dignu prebrzo prema gore, ali zato idući tjedan očekujem znatno brži rast tržišta.

A to što se netko prepoznaje u mom potpisu, nije moja stvar jer dobro narod kaže: “ne pada snijeg da zamete brijeg, već da svaka životinja pokaže svoj trag”

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close