Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

ententinis: ” Molio bih naše ” osjećajne ” kolege koji su jučer i prekjučer imali “osjećaj” i pokazatelje da se trend mijenja da nam malo pričaju o svojim “osjećajima” danas. ” Imenuj. ”

SLK, avax10 i još neki ali se više ne sjećam

Citiraj.

No respect

Tako je ententini, citiraj na koje postove misliš kad već prozivaš…

Ignore: KressoM, delux

Ivek, postao si optimističan opet. Jel su to naznake lijepog vremena u SAD ili?

Hell is Empty and all the Devils are Here


TunaSalad:

znači, nek ja sačekam sa uplatama za HT sljedeći tjedan onda. to valjda ide u onaj Martingale-ov (pojednostavljeni) risk management.

Ne kužim što je pisac želio reći… [smiley9]

jao jao … tko mi je kriv što sam se zakačio oko politike, pa se i pozitivne poruke shvaćaju negativno.
ma htio sam reći da se čekanjem sa uplatom rješavam jednog rizika – eventualnog kraha na kojeg su se kladili s tim opcijama. a tebe sam spomenuo jer si ti jedini ovdje koji se bavi procjenama rizika ulaganja (onim pravim). a ono pojednostavljeno se odnosi na ovo moje pojednostavljeno bavljenje rizikom. [smiley10]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Tako je ententini, citiraj na koje postove misliš kad već prozivaš…

A čekajte malo dok ja to nađem.
Evo npr kolega avax u svom potpisu svima poručuje da ovo nije korekcija.
Sad ćemo iskopat sve ostalo

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


avax10:

Tako je ententini, citiraj na koje postove misliš kad već prozivaš… ”

A čekajte malo dok ja to nađem.
Evo npr kolega avax u svom potpisu svima poručuje da ovo nije korekcija.
Sad ćemo iskopat sve ostalo

Oke. Na svaki moj citat ću odgovorit i pridodati pet citata tvojih postova.

No respect


Ivek, postao si optimističan opet. Jel su to naznake lijepog vremena u SAD ili?

Short term sam vrlo optimistican. Ova rasprodaja mi se cini bolja prilika za okrenuti lovu, sigurnije i u kracem roku od HT-a. Zapalila mi se tastatura od shoppinga. [smiley2]

skype - ivek1234


… ” A čekajte malo dok ja to nađem. Evo npr kolega avax u svom potpisu svima poručuje da ovo nije korekcija. Sad ćemo iskopat sve ostalo

Moj potpis je moja stvar i tebe se ne tiče. Ili se možda baš tebe tiče??

Ignore: KressoM, delux

SLK
“Ali mislim da nam slijedeći tjedan slijedi promjena trenda. A ovaj put se nadam da sam u pravu.”

A odmah slijedeći post je moj

Ententinis
“Slijedeći tjedan i ja očekujem promjenu trenda.
Biće još gore”

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


“Ali mislim da nam slijedeći tjedan slijedi promjena trenda. A ovaj put se nadam da sam u pravu.” FPRIVATE “TYPE=PICT;ALT=smiley2”
SLK
A odmah slijedeći post je moj

“Slijedeći tjedan i ja očekujem promjenu trenda.
Biće još gore”

To se odnosi na ovaj tjedan koji je danas započeo?

No respect

ajde slk priznaj kapitulaciju![smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mislite li da ima smisla da na temi od preko 400 stranica duplamo postove? [smiley2]
ajde se lijepo izljubite, popite piće …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close