Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Škrgutat će se tu još[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

rezi i bjezi[smiley2]..

hehe, jos je caymanov llrb najcvrsca dionica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Reži što prije

Moj portfelj je sada u Srbiji

Realno cijene kod nas su prenapuhane

[b,
mreich][/b]
Zašto uopće prodavati nekaj kad za kupnju HT-a kad banke već pripremaju povoljne kredite? Ja bum sve zel na kredu, a vrlo malo za keš. Za keš bu jako povoljno kupovati na burzi, ne HT, nego sve ostalo.

treba učiti od starijih i iskusnijih…………………


Reži što prije
Moj portfelj je sada u Srbiji
Realno cijene kod nas su prenapuhane

već su se ispuhale kolega……..[smiley2]


Reži što prije Moj portfelj je sada u Srbiji Realno cijene kod nas su prenapuhane

Nisu baš ni u Srbiji tako jeftine, pogledaj samo njihove likvidnije dionice, gore nego kod nas, na nekima imamo sljedeće:

PS 5
PE 500
PB 5

grozno mi je to vidjeti. Zato takvo reklamiranje po forumu može druge uvesti u teške nevolje.

PRICATE GLUPOSTI.
REALNO NEKE DIONICE SU PRECJENJENE, REALNO NEKE NISU.

Realno svi gledate koliko je neka dionica rasla od pocetka godine i to vam je znak precijenjenosti a niste mrdnuli g…com da pogledate izvjestaje i ocekivanja tj. trend gospodarstva.
Srbija je u rasulu htjeli vi to priznati ili ne, Bosna jos gora i proci ce jos neko vrijeme kada ce se oni moci poceti usporedjivati sa nama.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Živi bili pa vidjeli

Svako ulaganje u dionice je rizično pa ko voli neka se igra


Reži što prije

Moj portfelj je sada u Srbiji

Realno cijene kod nas su prenapuhane

OK, izvlačim iz konteksta … ali ako je PODR po 505 prenapuhana onda stvarno nam tržište ne vrijedi ništa …
A mogao bi iz svakog sektora izvući po jednu ovakvu dionicu …
Ne znači da neće biti još jeftinije do IPO-a, ali zbilja ne znam koliko ljudi misle zaraditi na HT-u kada prodaju po ovim cijenama …

Nevezano uz moguću konotacju patriotizma, reći da je u sr ili cg ili bh bolje nego kod nas … pa ja mislim da su oni odradili n-puta veći rast nego mi na početku godine a da su im gospodarski fundamenti puno nestabilniji nego kod nas.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


PRICATE GLUPOSTI. REALNO NEKE DIONICE SU PRECJENJENE, REALNO NEKE NISU. Realno svi gledate koliko je neka dionica rasla od pocetka godine i to vam je znak precijenjenosti a niste mrdnuli g…com da pogledate izvjestaje i ocekivanja tj. trend gospodarstva. Srbija je u rasulu htjeli vi to priznati ili ne, Bosna jos gora i proci ce jos neko vrijeme kada ce se oni moci poceti usporedjivati sa nama.

O čemu ti pričaš? Srbija u rasulu, možeš misliti, itekako tržište njihovo buja, i bosansko sve paralelno, i cijela bivša juga. I svako je tržište raslo rapidno i puno. Zgražavam se kako se piše neutemeljeno na forumu.
Hrvatsko tržište je iznimno precijenjeno i kupljena je vrijednost za sljedećih najmanje 2 godine.
Kao primjer navodim: INGRA, BELJE, PTKM, ADPL.

Što još da vam obećam? Što?

blueman:

PRICATE GLUPOSTI. REALNO NEKE DIONICE SU PRECJENJENE, REALNO NEKE NISU. Realno svi gledate koliko je neka dionica rasla od pocetka godine i to vam je znak precijenjenosti a niste mrdnuli g…com da pogledate izvjestaje i ocekivanja tj. trend gospodarstva. Srbija je u rasulu htjeli vi to priznati ili ne, Bosna jos gora i proci ce jos neko vrijeme kada ce se oni moci poceti usporedjivati sa nama.

O čemu ti pričaš? Srbija u rasulu, možeš misliti, itekako tržište njihovo buja, i bosansko sve paralelno, i cijela bivša juga. I svako je tržište raslo rapidno i puno. Zgražavam se kako se piše neutemeljeno na forumu.
Hrvatsko tržište je iznimno precijenjeno i kupljena je vrijednost za sljedećih najmanje 2 godine.
Kao primjer navodim: INGRA, BELJE, PTKM, ADPL.

Što još da vam obećam? Što?

Što uopće reći čovjeku kojemu je PTKM precijenjena na 0.9 BV?

Hell is Empty and all the Devils are Here

budd:Što uopće reći čovjeku kojemu je PTKM precijenjena na 0.9 BV

Nemaš mu što reći. On će tebe zvati da kupi kad bude na 3BV.[smiley1]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close