Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žalosno je to da se ruše cijene i portfelji ukupno za HT čije dionice možda nećemo dobiti ni u punom paketu a kamoli više…
Da li smo tada zaradili pitam se…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Zašto uopće prodavati nekaj kad za kupnju HT-a kad banke već pripremaju povoljne kredite?
Ja bum sve zel na kredu, a vrlo malo za keš.
Za keš bu jako povoljno kupovati na burzi, ne HT, nego sve ostalo.

Dobra poanta … čak kad gledam trenutne cijene dionica, čini mi se neću žaliti ni ako uopće ne uđem u HT jer imam osjećaj da ću više zaraditi na ovim diskontnim cijenama. Samo treba održati živce do kaja IPO-a.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

vodoinst, 28.08.2007. u 13:14
maxmini
Fondovi su se “spontano” povukli iz kupnje ranije od najave IPO HT-a za 17.09. jer su znali da će doći do rasprodaje dijela portfelja od strane malih dioničara kada kupnja oslabi, a to su dodatno potpomogli skraćivanjem pozicija i blagom akumulacijom profita . Do IPO-a će pojedinci lagano skupljati, a onda kada se fond manageri i njihova ekipa dovoljno utovare kreće se prema gore da fondovi pokupuju ono što su fond manageri jeftino kupili. Svi sretni i zadovoljni…..

Slažem se s ovim viđenjem situacije mladog ali iskusnog kolege

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Slažem se s ovim viđenjem situacije mladog ali iskusnog kolege

Ne vidim bas po prometu na dionicamca da su se fondovi nesto “isprsili” na kupnji. Prije mi se cini da su u debeloj hladovini. Uostalom kolike dijelove portfelja danas ti isti fondivi drze kod nas?

skype - ivek1234


Slažem se s ovim viđenjem situacije mladog ali iskusnog kolege

Ne vidim bas po prometu na dionicamca da su se fondovi nesto “isprsili” na kupnji. Prije mi se cini da su u debeloj hladovini. Uostalom kolike dijelove portfelja danas ti isti fondivi drze kod nas?

skype - ivek1234

Nijedno rastuče tržište nije izbjeglo katarzu pa nečemo ni mi.

Mislim da ćemo danas završiti u blagom plusu pa bi mogli ovi mojim postom zatvoriti ovu temu.[smiley1]


Mislim da ćemo danas završiti u blagom plusu pa bi mogli ovi mojim postom zatvoriti ovu temu.[smiley1]

Ajde više, već je i bogu dosta korekcije

Hell is Empty and all the Devils are Here


Mislim da ćemo danas završiti u blagom plusu pa bi mogli ovi mojim postom zatvoriti ovu temu.[smiley1]

U sat i pol je jos svasta moguce [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ajde više, već je i bogu dosta korekcije

Hocemo jos hocemo jos hocemo jos :PP

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Mislim da ćemo danas završiti u blagom plusu pa bi mogli ovi mojim postom zatvoriti ovu temu.[smiley1]

Nije to još gotovo.

Druga tržišta (Srbija, BiH etc.) pružaju veći prostor za rast

Tko još nije ima priliku

New Report

Close