Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dijelim vaše mišljenje, kolega. Mali i neiskusni su na udaru oviha dana…[smiley1]

Slazem se s obojicom. I dalje stojim na tvrdnji da kapital vise od svega mrzi politicku nesigurnost i da su Jurcic i SDP do daljnjega u toj prici najveci problem. A to ce na zalost trajati jos neko vrijeme ako ne i jako dugo – ovisno o rezultatima izbora.

Ja se osobno molim Bogu da dodje do jednog malo jace odbijanca kako bih mogao zavrsiti ono sto imam u planu. [smiley6][smiley6]

skype - ivek1234

optimist:

Dijelim vaše mišljenje, kolega. Mali i neiskusni su na udaru oviha dana…[smiley1]

Slazem se s obojicom. I dalje stojim na tvrdnji da kapital vise od svega mrzi politicku nesigurnost i da su Jurcic i SDP do daljnjega u toj prici najveci problem. A to ce na zalost trajati jos neko vrijeme ako ne i jako dugo – ovisno o rezultatima izbora.

Ja se osobno molim Bogu da dodje do jednog malo jace odbijanca kako bih mogao zavrsiti ono sto imam u planu. [smiley6][smiley6]

Hm, ja tek onda krećem u kupovinu jer mislim da to neće biti samo odbijanac.[smiley2]

Ja sam jos jedan od brojnih koji cekaju odbijanac…
ali ono tone i tone sve strasnije u crveno a meni na playlisti pocela Carmina Burana… prikladno.[smiley2]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ja sam jos jedan od brojnih koji cekaju odbijanac…
ali ono tone i tone sve strasnije u crveno a meni na playlisti pocela Carmina Burana… prikladno.[smiley2]

Pusti Buranu…u ovakvim trenucima prijeđi na Bolero…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kako ga spustaju dolje boli glava. Evo uletilo pred kraj 40 komada na IGH, pa skoro 2000 komada na viru (pojelo ih odmah doduse)….

skype - ivek1234


Kako ga spustaju dolje boli glava. Evo uletilo pred kraj 40 komada na IGH, pa skoro 2000 komada na viru (pojelo ih odmah doduse)….

He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


ivek123: ” Kako ga spustaju dolje boli glava. Evo uletilo pred kraj 40 komada na IGH, pa skoro 2000 komada na viru (pojelo ih odmah doduse)…. ” He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Bogami ja sam uteko glavom bez obzira prije par dana kad sam vidio šta se sprema na IGH.
Možda je posrijedi strah od toga ko će davati poslove IGH-u kad SDP dođe na vlast?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Možda je posrijedi strah od toga ko će davati poslove IGH-u kad SDP dođe na vlast?
[/quote]
Možda sigurno. i ja sam kidnuo prije par dana i da kažem iskreno jedna jedina dionica u koju sam “bil ziher” da bu od 01.06 nekaj napravila do 9 mjeseca. Al eto ko bi reko sada kaj se mene tiće ja sam u kešu neka rone sve.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Al eto ko bi reko sada kaj se mene tiće ja sam u kešu neka rone sve.

Mozda ne razumijem semantiku ovog sto je gore napisano (govorim samo hrvatski i engleski), ali ako sam dobro razumjela ovo je jako bezobrazno. Jako sadrzajno i korisno…

ANASTASIA JE OTISLA!


He, he…odnos kupnje i prodaje na IGH 1/11….ima li koji pjesnik da nam ovo razjasni?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne trazis pjesnika. Trazis babu koja narice cini mi se. [smiley10]

skype - ivek1234


ali ako sam dobro razumjela ovo je jako bezobrazno.

Zasto bezobrazno? Ne kuzim…. [smiley10]

skype - ivek1234

New Report

Close