Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ententinis: ” “navodni” gospodarski stručnjak Ljubo daje izjave koje potresaju tržište kapitala ” Zar ne znate kojeg je Društva za upravljanje investicijskim fondovima predsjednika Uprave Ljubo Jurčić stric? Zar ne znate kojeg je Društva za upravljanje investicijskim fondovima predsjednika Uprave Zoran Milanović bratić? Zna Ljubo što radi… [smiley2]

Točno ! Piši o ” STRUČNJACIMA koji su igrajuči se Na Sranim tržištima prokockali NAŠE BANKE
“Kako smo vidili ” KOREKCIJA ” u 99,99% sličajeva dolazi iz VANA . Što će biti sa našom štednjom uloženom u FONDOVE , koji su po svom nahođenju , te iste novce ULOŽILI VANI ?????
[smiley3][smiley3][smiley3]

IMA još jako puno ” DOMAČIH DIONICA ” u koje se isplati SAMOSTALNO ULAGATI ![smiley2][smiley2]


Mirjana Hrga , ako da možemo na kavu?

Danas se bas zbigecala! Plavi si je ti vodil na kavu veceras? [smiley3]

skype - ivek1234

Nego šta vi kolega ivek kažete na housing data?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Zar ne znate kojeg je Društva za upravljanje investicijskim fondovima predsjednika Uprave Ljubo Jurčić stric? Zar ne znate kojeg je Društva za upravljanje investicijskim fondovima predsjednika Uprave Zoran Milanović bratić? Zna Ljubo što radi… [smiley2]

Bravo martingale, o tome sam i ja jučer napisao post. Svaka čast. Oni viču o porezu dok njegov sinovčić kupuje na tržište preko svojih fondova. U tome je sva filozofija.


Nego šta vi kolega ivek kažete na housing data?

Jako sam iznenadjen AKO izvjesce nije fake.

skype - ivek1234

Koje smo mi slijepo crijevo. Prošli tjedan EU indexi skoro saki dan zeleni, danas također zeleno kod njih, a naš crobex opet u crvenom. Ne mogu vjerovati da ljudi nemaju od ranije pripremljenih 40.000 kn za HT nego sad rasprodaju dionice s minusom da dođu do keša. [smiley6]

Ignore: KressoM, delux


Koje smo mi slijepo crijevo. Prošli tjedan EU indexi skoro saki dan zeleni, danas također zeleno kod njih, a naš crobex opet u crvenom. Ne mogu vjerovati da ljudi nemaju od ranije pripremljenih 40.000 kn za HT nego sad rasprodaju dionice s minusom da dođu do keša. [smiley6]

Imao sam odavno pripremljeno za HT ali sad ipak radije kupujem po ovim cijenama. Sad vidim da većina barata sa jako sitnom lovom . Sad prodaju s minusom a pitanje je koliko i da li će zaraditi na HT-u.

Sjetite se 10. mjeseca 2005. kada nas je većina čekala da će potpisom o početku pregovora sa EU cijene odletjeti 100 % gore a strmoglavile su se 30 % dolje. Povijest je učiteljica života i zato na ovim razinama kupujem a za HT mi se j…!

tenkista ti si tu tek od 3mj. 2007.. ne zelis valjda reci da si multi nick[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Imao sam odavno pripremljeno za HT ali sad ipak radije kupujem po ovim cijenama. Sad vidim da većina barata sa jako sitnom lovom . Sad prodaju s minusom a pitanje je koliko i da li će zaraditi na HT-u.

I ja sam sve bliže odluci da keš koji čuvam za HT spucam na dionice jer s ovo već takvi % padovi dionica da mora ubrzo doći do odbijanca prema gore, a HT mi nakon ovih mućki oko izvlačenja love iz firme prije IPO-a djeluje sve manje privlačno. Prst na okidaču jer bi skoro moglo doći do okretanja trenda na burzi.

Ignore: KressoM, delux

Mene čudi da već nije došlo do odbijanca. Toliko jeftinih dionica da čovjek ne zna što da kupi. Neke koje sam kupovao na početku godine (i prodao s dobrom zaradom) su niže nego su tada bile

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close