Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK: ” Nisam u toku. Meni je dosta i GInko. [smiley2] ” Biloba ili jednokratna?…[smiley2]

Ja preferiram domaći Babić ili izvedenicu koja se zove Babica a služi se u mom omiljenom restoranu!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Obzirom da sam iz mladeži HSU-a baš mi je žao što ne vidim što nam BAKICAA poručuje.

Ma jesi je vidija sa onim “lazanjurom” najgora mora čovika koji dolazi rano ujutro doma u po’trata![smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]


Mislim da ce sa iducim petkom korekcija zavrsiti jer oni koji su sa prodajom dionica htijeli namaknuti novce za HT, to ce ucniti odmah. Poslije petka mozda jos malo fondovi budu rasprodavali zbog neinformiranih. No po meni u ponedjeljak se otvaraju ducani sa velikim sezonskim snizenjem. Oni koji imaju love ce omastiti brkove.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Slažem se sa navedenim

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Na gro dionica se jednostavno nema kome prodati. Opasno opasno. Kako će ljudi izlaziti u keš, ako nemaju kome prodati?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Ma dobro budd, shvatili smo već da si prodao i da drukaš za pad, ali radi to malo suptilnije [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]


Ma dobro budd, shvatili smo već da si prodao i da drukaš za pad, ali radi to malo suptilnije [smiley2]

Right on! [smiley1] A HT je tek za mjesec dana! [smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Također mislim da u ponedjeljak idemo gore.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

Ma prodao sam samo jednu dionicu. Samo komentiram kako mi nije lijepo vidjeti što se događa (makar bilo privremeno)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]

ne znam baš da li ste u pravu – moguće da je ovo dno, da je keš već spreman jer ovo traje već 3 mjeseca, već je prodano ono što je trebalo biti. Ako sam u krivu i pad se nastavi, ne bi li bilo bolje kupaovati sve drugo, an e tht?

Premješteno iz teme: [color=blue]Očekivano trajanje HT korekcije?[/color]


Ma prodao sam samo jednu dionicu. Samo komentiram kako mi nije lijepo vidjeti što se događa (makar bilo privremeno)

A vidiš, meni je to super vidjeti jer sam u kešu 32% i čekam svoje prilike na kupnji. No neću zbog toga širiti paniku među novopečenim ulagačima da im izmuzem dionice po manjoj cijeni.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close