Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak.

Nema veze. Ja sam se uspio malo razvedrit danas s ovom zezancijom. [smiley11]

No respect

darko09:

Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak. ”

Kad zavlada glad ne pita se za cijenu
[smiley2]

Mi iz mladeži HSU-a se zalažemo za to da vi špekulanti budete gladni.
p.s. Ivek123 dostavlja pristupnice.

a onda Jazovka.
[smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Pa ova burza a i perspektiva sve vise lice na Jazovku… [smiley7][smiley7][smiley7]

skype - ivek1234

Još malo o našem Ljubi

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Mi iz mladeži HSU-a se zalažemo za to da vi špekulanti budete gladni.
p.s. Ivek123 dostavlja pristupnice.

Zasto ja? [smiley6] Pa ja sam tek na granici njihovih pionira i omladinaca!!! [smiley5][smiley5] Paralelu povlacim da me i Zoky & LJubo skuze.

skype - ivek1234

Bolje mladež HSU-a nego ljevica HSP-a.

BTW, čujem da bi mogli smjenit Đapića sa gradonačelničkog trosjeda, jer u fotelju ne stane.

No respect

darko09:

Mi iz mladeži HSU-a se zalažemo za to da vi špekulanti budete gladni.
p.s. Ivek123 dostavlja pristupnice.

Zasto ja? [smiley6] Pa ja sam tek na granici njihovih pionira i omladinaca!!! [smiley5][smiley5] Paralelu povlacim da me i Zoky & LJubo skuze.

Šta se buniš , hodaš bez hodalice. Zar bi dozvolio da Elvar nosi pristupnice.

Evo par komentara sa businessa na Jurčića:

Komentari

——————————————————————————–

1-5 punjenje proračuna 24.08.07 11:56
da naravno,

tko će ga puniti, zna se hrvatski narod,
a neokapitalistima osigurati će se “stabilno privređivanje, bez bojazni da im netko zasmeta, ili nedaj bože oduzme monopol.

pročitajte teoriju nastanka monopola, pa će vam sve biti jasnije

emem 24.08.07 12:05
Je profesor na efzg, ali meni Jurčić pari ograničen.

promatrac 24.08.07 12:12
Ma Jurcic je sramota za hrvatsku. Meni bilo ful bed opisivati njegove predizborne ideje prijateljima iz Nizozemske, zgrazali se da netko takav postoji danas u Europi.

Goran 24.08.07 12:18
Neka Jurčić samo savjetuje japance..pa će i oni dođi na prosjački štap kao i hrvati.
Jurčić je ograničan čovjek, primitivnih shvaćanja..što potkrepljuje svojim neiscrpno budalastim izjavama.
Ni jedan političar, ni ekonomist, nije u toliko malo vremenenskog razmaka izjavio toliko nonsensa.
Taj čovjek nije uspio ni srediti vlastiti privatni život..pa kako bi onda državu??
Jurčiću..malo manje masturbirati..znaš da se od toga može oslijepiti!

Mata 24.08.07 12:53
Je, je, savjetuje on Japance, jednako kao što je Primorčev brat savjetovo Amerikance 🙂

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Šta se buniš , hodaš bez hodalice. Zar bi dozvolio da Elvar nosi pristupnice.

Lako za hodalicu ali taj bi ih negdje “zdejtrejdo”….

skype - ivek1234


Conan O’B: ” plavi: ” Tako je, bitno da ništa ne diraš iz hladnjaka dok si sit. ” Nego pričekaš dok ogladniš 🙂 Da se vratim na temu: Nema naznakne popuštanja. Attenzion attenzion eine grosse korekzion” DA, nego da replayam SLK-u, dijeta nije zdrava, bitno je umjereno posječivati frižider i sve Ok.

Kažu da sit gladnom ne vijeruje![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


DA, nego da replayam SLK-u, dijeta nije zdrava, bitno je umjereno posječivati frižider i sve Ok.

Kažu da sit gladnom ne vijeruje![smiley2]

I to bi sad bilo da sam ja “gladan”. I ja sam oženjen i nisam gladan! [smiley1]

No respect


Mi iz mladeži HSU-a se zalažemo

To su svi ispod 65?
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close